Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Realita? Ne! Unreal Engine 4

Připadá vám obrázek dole jako fotka? Co kdybych vám řekl, že byla celá místnost vymodelovaná na počítači ve 3D, pomocí Unreal Enginu 4? Asi byste mi nevěřili, viďte. Avšak je to pravda a díky krátké videoukázce si můžeme představit, čeho všeho je schopen. V budoucnu se tak můžeme těšit na super realistická prostředí od exteriéru, budov až po interiéry. Bude-li možnost si vše ještě navíc zobrazovat v chytrých brýlích jako virtuální realitu, máme se rozhodně na co těšit!

unreal_engine_4

Projekt „Unreal Paris“ vytvořený designérem Dereau Benoîtem ukazuje, jak realistické objekty mohou být vytvořeny. Ve videu níže se můžete podívat na průchod několika pokoji (jídelna, kuchyň, ložnice, chodba, koupelna) v pařížském bytě. S detaily se rozhodně nešetřilo, všude najdeme textury bohaté na vzorky. Krásně fungují odrazy světla od stěn i stíny v koutech pokojů. Místy sice cvičenému oku z branže neujde nějaká ta nepřesnost, ale myslím, že to můžeme v klidu tolerovat.

Jde vidět, že tady bylo odvedeno kus práce. Video je bohužel jen v 720p.

 

Written by:

Published on: 28.1.2015

Filled Under: Hlavní strana, novinky