Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Huawei oficiálním partnerem hokejového týmu

Po úspěšné kampani s Jaromírem Jágrem navázal čínský gigant spolupráci také s národním hokejovým týmem. Pro Huawei byla dle Tonyho Konga volba hokeje, jakožto sportu, ve kterém se bude společnost prezentovat jasná od samého počátku. Češi milují hokej a pivo, nebylo tedy co řešit. Co si od toho slibují v číslech, se ale zdráhal prozradit.

Závěrem konference si Kong s Růžičkou předali dary. Za společnost Huawei obdržel trenér české hokejové reprezentace telefon Huawei Mate 7 ve zlatém provedení. On sám pak naopak dostal dres se svým jménem a symbolickým číslem 68. Druhý dres byl s názvem společnosti Huawei. Jana Obermajerová ještě zalaškovala, že podpis od Jaromíra si bude muset obstarat sám.

ruzicka-tony-huawei

Dresy pro Euro Hockey Tour a Euro Hockey Challenge mají novou podobu. Provedení bylo inspirováno zlatým pražským šampionátem z roku 1947 a nahrazují sadu používanou od roku 2011. Na světovém šampionátu se český tým představí ve stejných dresech jako na zimních olympijských hrách a mistrovství světa v Minsku. Tmavou sadu s motivem státní vlajky pouze nahradí klasická, červená verze.

huawei-ruzicka-hostesky-male

Written by:

Published on: 16.3.2015

Filled Under: Hlavní strana, novinky

, ,