Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Úvodní článek

Vážení čtenáři,

jmenuji se Michal Tušl a jsem novou posilou do redakce PCDAYS. Se svými kolegy se Vám snažíme přinést co největší množství kvalitních informací ze světa IT. V mé nové rubrice se chci věnovat především satelitnímu vysílání, případně i terestriálního (pozemního) a všemu okolo něj.

Satelitní příjem využívá nemalá část obyvatelstva, proto je dle mě důležité informovat ty, kteří ho využívají, ale i případné zájemce o něj. Pro český trh odstartovalo satelitní vysílání před více jak 15 lety, kdy začala přes družici vysílat první satelitní služba určená i pro náš region. Od té doby prošel satelitní svět celou řadou proměn a značným vývojem, jako bylo například ukončení analogového vysílání a přechod na úspornější – digitální, vynesení nových modernějších družic na orbit a spoustou dalších změn.

Proto bych Vám chtěl přinášet aktuální novinky právě ze světa satelitního vysílání, jako jsou nové programy, které se na satelitu u konkrétních providerů objeví, změny parametrů vysílání, přehled akčních cen a balíčků, nejnovější technologie a mnoho dalšího. Zkrátka vše co je spojeno právě se satelitním vysíláním.

Doufám, že jsem Vás na toto téma nalákal.

Written by:

Published on: 5.5.2015

Filled Under: Hlavní strana, novinky, TV Vysílání