Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Volkswagen objevil kouzlo Apple Watch

Rád bych navázal na svůj předešlý článek o Apple Watch. Na trhu se objevil další hráč a to Volkswagen.

S příchodem chytrých hodinek od společnosti Apple neboli Apple Watch se postupně rozšiřuje počet vývojářů, kteří usilovně pracují na nových aplikacích. Výjimkou nejsou ani automobilky. BMW například oznámilo, že vyvíjí aplikace, které komunikují s modely i3 a i8. Nově se do aplikace pro Apple Watch pustí i další německá automobilka – Volkswagen.

apple-watch--197286

Volkswagen ve svých vozech nabízí technologii Car-Net, jehož pokročilé funkce by měla rozšířit právě nová aplikace pro Apple Watch. Díky hodinkám budete moci ovládat například klimatizaci, sledovat umístění vozu na mapě a v případě elektrického vozu i stav nabití baterií. Dalším „zlepšovákem“ budou nadšení zejména rodiče, kteří svým dětem půjčují svůj vůz. Aplikace umožní zjistit okamžitou rychlost vozu a nebo lokalitu, kde se právě vůz nachází.

Věříme, že po BMW a nyní i Volkswagenu se objeví další automobilky, které využijí potenciál Apple Watch. Zůstává jen otázka, která se toho chopí jako další v pořadí.

2015-VW-Passat-1

Written by:

Published on: 10.5.2015

Filled Under: Hlavní strana, Inteligence v autech

, ,