Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

UDG Creator DIGI Hardcase Small, malý pomocník nejen pro DJ´s

Pokud jste se z nadpisu lekli, že článek není pro vás, doporučuji ho dočíst do konce. V následujícím textu se totiž dočtete o malém pomocníkovy pro kdejakého smrtelníka.

UDG

Utlimate DJ Gear se zabývá výrobou velice kvalitních obalů a brašen především na DJ techniku. S vývojem techniky se začaly priority DJ´s měnit a je potřeba mimo vynilů a CD přenášet notebooky a v dnešní době velice důležité USB klíče, paměťové karty a další.

UDG Creator Hardcase Small

Konstrukce

Brašna je vyrobena z velice kvalitní a lehké pěny EVA. Díky této konstrukci je brašna odolná vůči nárazům. Také zabrání průniku vody dovnitř brašny a vnitřní fleecový potah zaručuje nejlepší komfort pro vaše USB klíče.

Interiér

Uvnitř brašny nalezneme dva výklopné oddíly. První obsahuje čtyři políčka pro USB klíče vyrobené z pružného materiálu. Na druhém nalezneme síťku pro uložení třeba SD karet. Tyto síťky se nacházejí i z vnitřní strany obou oddílů a jsou dostatečně pružné pro uložení i rozměrnějších věcí.

DSC_0484

Kapacita

Do brašny jsem se pokusil naskládat snad vše, co jsem doma našel. Pět USB klíčů, tři AA baterie, náhradní baterku do foťáku, SD karty a redukci ke sluchátkům. Pokud by bylo potřeba, dala by se brašna naplnit i více. Brašna toho do sebe dovolí naskládat opravdu hodně, což je někdy opravdu potřeba.

Shrnutí

Malá, elegantní a velice praktická pomůcka pro běžného smrtelníka. Takhle by se dala nazvat UDG Creator DIGI Hardcase small.

  • Pevný a lehký materiál
  • Kvalitní zpracování
  • Dostačující kapacita
  • Přijatelná cena

Written by:

Published on: 11.7.2015

Filled Under: Hlavní strana, vychytávky