Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Huawei P8 získal prestižní ocenění EISA za nejlepší spotřebitelský smartphone

Chytrý mobilní telefon Huawei P8 společnosti Huawei, předního světového dodavatele řešení pro informační a komunikační technologie (ICT), se může nově chlubit prestižním oceněním „European Consumer Smartphone 2015 – 2016“ udělovaným asociací EISA (European Imaging and Sound Associaciation). Ocenění pro nejlepší spotřebitelský smartphone ovládla společnost Huawei potřetí za sebou.

Huawei P8, nejnovější vlajková loď a vrchol řady „P“, navazuje na loňský úspěch Huawei Ascend P7 je uživateli oceňována pro nápaditý styl a vyváženou funkčnost. Řadou inovativních funkcí Huawei P8 opět redefinuje trh chytrých mobilních telefonů.

404096-2

Kvalitní fotoaparát a nápaditý design

EISA ocenila Huawei zejména za „zdokonalený fotoaparát a mistrovskou úroveň kvality zpracování, jež poskytuje tomuto cenově dostupnému modelu opravdu vytříbený sofistikovaný vzhled.“ Rovněž byla vyzdvižena kapacita baterie 2680 mAh, objektiv fotoaparátu se světelností f/2 vyvinutý pro lepší výkon i při zhoršených světelných podmínkách a vynikající 5,2palcový Full HD IPS-NEO displej.

Ostré fotky i při zhoršeném osvětlení

Výkon fotoaparátu při slabém osvětlení umožňuje uživatelům využít svou kreativitu a fotit velmi ostré snímky i při zhoršených světelných podmínkách. P8 se rovněž vyznačuje kompaktní a výkonnou duální anténou omezující počet zmeškaných nebo přerušených hovorů z důvodu nedostatečného signálu.

HuaweiP8-EISA

„Jsme pyšní za získání této ceny třetím rokem v řadě. Zavázali jsme se bojovat s výzvami v tomto odvětví a přicházet s revolučními nápady ve využití chytrých telefonů – Huawei P8 je celosvětově nejvíce uživatelsky dostupný smartphone,“ řekla Glory Zhang, Chief Marketing Officer, Huawei Consumer Business Group (BG).

Společnost Huawei získala cenu třetí rok po sobě

V předchozím roce získal ocenění „European Consumer Smartphone 2014 – 2015 Huawei Ascend P7, u něhož byla vyzdvihována skvěle vypadající skleněná povrchová úprava, atraktivní cena, 8MPx přední a 13MPx hlavní fotoaparát. Huawei Ascend P7 je nyní k dostání ve více než 100 zemích světa a od jeho uvedení na trh bylo prodáno více než 7 milionů kusů. V roce 2013 byl vítězem stejné kategorie spotřebitelských smartphonů 6,16 mm tenký Ascend P6 

Written by:

Published on: 20.8.2015

Filled Under: tiskové zprávy