Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Lenovo B70: notebook s výkonem stolního počítače

Společnost Lenovo přináší špičkový notebook s výjimečnými vlastnostmi konkurující kdejakému hernímu počítači. Nový notebook Lenovo B70 kombinuje to nejlepší ze stolního počítače a přenosného notebooku, a umožňuje tak efektivní práci, vedení online konferencí ve výborném rozlišení, sledování filmů i hraní her. Na své si tedy přijdou jak profesionálové, kteří k práci potřebují výkonný notebook s velkou obrazovkou, tak herní nadšenci.

B70

Mimořádný výkon pro práci i volné chvíle

Lenovo B70 je zařízení, které vypadá jako notebook, ale chová se jako klasický stolní počítač. Svým uživatelům poskytne výkon procesorů až Intel Core i7, operační systém Windows 8.1 a 17,3palcový HD+ (1600 x 900) matný displej s úpravou proti odleskům. Mimořádný výkon procesoru ještě podpoří až 16 GB LPDDR3L operační paměti a dedikovaná grafická karta NVIDIA GeForce 940 s 2GB grafickou pamětí, která zvládne graficky náročné prezentace, složité aplikace a poradí si i s hraním počítačových her.

Dostatek prostoru pro všechna firemní data, oblíbené filmy a hry poskytne až 1TB úložiště s 8GB hybridní pamětí. Notebook Lenovo B70 v sobě jednoduše spojuje výhody pracovního i herního počítače, a díky DVD mechanice a certifikovaným stereo reproduktorům Dolby je vhodný také pro sledování filmů a seriálů.

B70

Notebook s maximální konektivitou

Lenovo B70 lze bez problémů vzít z kanceláře na pracovní cestu i dovolenou. Bluetooth 4.0 a pokročilá technologie WiFi navíc usnadňuje surfování na internetu a umožňuje až několikanásobně rychlejší stahování dat na kterémkoli místě. Tato konektivita zajistí ve spojení s citlivou 720p HD webkamerou pohodlné pořádání videokonferencí, což činí z notebooku Lenovo B70 ideálního společníka na pracovní cesty.

Třešničkou na dortu je ergonomická klávesnice AccuType, která zajišťuje pohodlné a rychlé psaní s minimálními překlepy. Profesionálové na cestách ocení také správce napájení, který zajišťuje delší životnost baterie. Navíc využívá pokročilou technologii pro úsporu baterie, která umožňuje delší výdrž na jedno nabití.

Cena a dostupnost

Notebook Lenovo B70 je na našem trhu dostupný za cenu od 14 989 Kč včetně DPH.

B70

Written by:

Published on: 27.8.2015

Filled Under: tiskové zprávy