[x] Skrýt reklamu

Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Nové externí disky Toshiba Canvio Ready

Toshiba Europe GmbH (TEG) Storage Peripherals Division odhaluje nový externí disk s kapacitou až 3 TB, přivítejte Toshiba Canvio Ready! To znamená až 856 500 digitálních fotografií, 789 000 písniček nebo 2 460 filmů. Ostatní kapacity, ve které si můžete tento model pořídit jsou 500 GB, 1 TB, 2 TB, 2.5 TB a 3 TB.

Externí pevný disk je vybaven rozhraním USB 3.0 pro velice rychlý přenos dat v krátkém čase. Standard USB 3.0 (modrý) je samozřejmě zpětně kompatibilní se starším 2.0, nacházejícím se na starších typech notebooků. Stačí připojit a bez jakékoliv potřebného softwaru vám bude fungovat na všech počítačích s Microsoft Windows.Canvio_Ready_beauty_04

Zajímavou technologií externích disků Toshiba Canvio Ready je vnitřní snímač otřesů pro ochranu vašich dat. Zařízení je provedeno v černé barvě, má kompaktní design a elegantní vzor. Rozměry jsou rozlišné v závislosti na kapacitě disku, pro 3/2,5/2TB se bavíme o 119 x 80 x 21,5(mm), u 1TB/500GB pak o 119 x 80 x 15(mm)

Generální ředitel Storage Peripherals Division, Toshiba Europe GmbH, Arnaud Bonvarlet, řekl: “S rostoucím množstvím dat, které kolem sebe v běžném životě shromažďujeme, je nezbytné nabídnout našim zákazníkům spolehlivé a rychlé řešení pro ukládání a přenos jejich digitálních dat. Stále hledáme nové cesty, jak vylepšit naši nabídku pevných disků, abychom byli schopni nabídnout zařízení, umožňující snadný a rychlý přístup a mobilitu.

Obsah balení

V krabičce najdete samotný disk, Mikro USB kabel specifikace 3.0, návod k použití, stručnou příručku a záruční list.

Systémové požadavky

  • NTFS formátování, Microsoft® Windows® 10, Windows® 8.1, Windows® 8, Windows® 7
  • CPU s frekvencí 750 MHz nebo rychlejší, 10 MB prostoru na systémovém disku, 256 MB operační paměti, volný port USB 2.0 nebo USB 3.0 port.

Cena a dostupnost

Nové zařízení Toshiba Canvio Ready bude v Evropě dostupné od poloviny září 2015 za předpokládanou koncovou cenu od 1 500 Kč.

Written by:

Published on: 26.8.2015

Filled Under: novinky