Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Energy Sistem uvádí na trh nové hudební reproboxy

Společnost Energy Sistem, přední španělský výrobce spotřební elektroniky s důrazem na originalitu a design, uvádí na český a slovenský trh tři novinky z oblasti přenosných hudebních reproboxů.

Hudební novinky se kromě standardní kombinace atraktivního designu a vysoké kvality v oblasti provedení a zvuku vyznačují také několika užitečnými technologickými vychytávkami. Patří k nim například podpora technologie Bluetooth 4.0, která umožňuje hudební boxy bezdrátově propojit s kompatibilními elektronickými zařízeními, typicky počítači, smartphony, tablety a další mobilní elektronikou s operačními systémy iOS, Android, Windows Mobile či BlackBerry.

Energy™ Music Box Aquatic Bluetooth

Reproduktory s patentovaným systémem akustického vylepšení se postarají o čistý a silný zvuk s výraznými basy, který ve své cenové hladině patří mezi naprostou špičku na trhu. Součástí každého zařízení jsou vestavěné dobíjitelné lithiové akumulátory, které umožní uživatelům poslouchat jejich oblíbenou hudbu kdekoli, kdykoli a nezávisle na dostupnosti elektrické zásuvky.

Energy Music Box BZ6 Bluetooth

Přenosný MP3 music box BZ6 nabízí svým uživatelům širokou škálu vyžití. Vedle samotné funkce reproboxu jej lze využít rovněž jako radiopřijímač či handsfree. Propojení s jinými kompatibilními zařízeními umožňuje technologie Bluetooth 4.0, USB či SD sloty a linkový vstup. Výkon 12 W a reproduktory se subwooferem zajistí posluchačům čistý zvuk s důrazem na bohaté basy. Součástí music boxu je také podsvícený displej, který uživatele přehledně informuje nejen o aktuálně přehrávané skladbě, ale rovněž o režimu přehrávání či stavu nabití akumulátoru. Ten při plném nabití vydrží hudební produkci po dobu až 24 hodin.

Energy™ Music Box BZ6 Bluetooth

Energy Music Box B3 Bluetooth

Music Box B3 spolehlivě plní dvě funkce zároveň. Po propojení s kompatibilním audio přehrávačem prostřednictvím technologie Bluetooth 4.0 či linkového vstupu pracuje model B3 jako kvalitní přenosný reprobox s výkonem 6 W. Vestavěný mikrofon zase umožňuje využívat zařízení coby plnohodnotné handsfree. Zabudovaný systém akustického vylepšení se postará o čistotu zvuku s důrazem na basy. Dobíjitelný lithiový akumulátor nabízí výdrž až 14 hodin na jedno nabití.

Energy Music Box AQUATIC Bluetooth

Přenosný reprobox AQUATIC jistě zaujme např. svým výkonem 6 W a podporou technologie Bluetooth 4.0, ale tou největší technologickou vychytávkou je jeho odolnost vůči vodě. Díky splnění voděodolného standardu IP57 vydrží zařízení „pobyt“ bez úhony v hloubce až jednoho metru pod vodní hladinou po dobu 30 minut. Univerzální využití a odolnost proti povětrnostním vlivům doplňuje model AQUATIC také karabinou pro snadné upevnění či protiskluzovou pogumovanou základnou, díky níž reprobox nesklouzne z žádného povrchu. Čistý a jasný zvuk napříč celým frekvenčním spektrem zajišťuje sestava reproduktorů se systémem akustického vylepšení. Stejně jako model B3 obsahuje AQUATIC dobíjitelný lithiový akumulátor s výdrží až 14 hodin na jedno nabití.

Energy™ Music Box Aquatic Bluetooth

Cena a dostupnost

Společnost Energy Sistem klade velký důraz nejen na design, nadstandardní tříletou záruku bez omezení a inovativní technologie, ale rovněž i na vysokou dostupnost svých produktů. Model B3 si zákazníci mohou koupit již za 949 Kč s DPH, modely AQUATIC a BZ6 pak za 1 890 Kč s DPH.

Written by:

Published on: 16.9.2015

Filled Under: tiskové zprávy

,