Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

EZO.tv má konkurenci, Seznam.cz se pustí do věštění

Seznam.cz se dnes na svém Twitterovém účtu pochlubil novou aplikací Můj věštec. Kromě denních předpovědí, jak je známe z domovské stránky horoskopy.cz (patřící pod Seznam.cz) nabídne i konzultaci s věštcem přes chat. Stránku Horoskopy.cz denně využívá 100 000 lidí, přičemž 20 % na ni přistupuje z chytrého telefonu. Mobilní aplikace tedy byla dle slov Seznam.cz logicky dalším krokem. V aplikaci Můj věštec budou věštit stejní věštci jako na Horoskopy.cz, o výběr se opět postará E.M.A. Europe, s.r.o.

Osobně je mi docela smutno, jakými hloupostmi se v Seznam.cz zabývají namísto toho, aby opravili například službu e-mailu. Je jasné, že horoskopy a předpovědi nesou více než e-mailová služba zdarma, podle finančních výsledků ale Seznamu finance nechybí, tak to snad ani nebylo nutné. Doufám, že se dočkáme Vlastíka Plamínka, Jolandy, Stanleyho, Alenky Pastelky či Jany Demeterové. Považuji je za ty nejlepší kandidáty na správu aplikace Můj věštec. Snad si je v Seznam.cz vyberou.

Jaký máte názor na věštění vy? Je to jen vydělávání na lidské hlouposti, nebo si za podobnou službu rádi zaplatíte?

Written by:

Published on: 15.9.2015

Filled Under: novinky

, , ,