Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

FTV Prima spouští svůj pátý kanál – Prima MAX

FTV Prima dnes spustí svůj další program. Jedná se o převážně filmový kanál Prima MAX, který se objeví v nabídkách největších poskytovatelů televizních programů. Naladí ho diváci kabelové sítě UPC, satelitní Digi TV, Skylink i ti, co využívají pro televizní příjem pouze klasické antény (DVB-T).

V pozemním vysílání (DVB-T) se již pátý kanál společnosti FTV Prima objeví v celoplošném multiplexu 3 (MUX 3), jehož provozovatelem je společnost Czech Digital Group (CDG). V tomto multiplexu jsou mimo jiné také tematické kanály Primy. Konkrétně to je kanál věnovaný převážně ženám – Prima Love a dokumentární Prima ZOOM. Diváci ze severní Moravy si ovšem budou muset počkat. V této lokalitě totiž kanál Prima MAX odstartuje až začátkem příštího roku. Důvod je ten, že v multiplexu se nachází regionální televize TV Polar, a tak se čeká na její přesun do některého z regionálních multiplexů.

Prima MAX startuje již dnes – 20.11.2015 ve 20:11 hodin. Každý den v týdnu bude večerní program tematicky zaměřen. Pondělí na maximální oddych a komedie, úterý na akční filmy a thrillery, středa bude patřit exkluzivním filmů, česká klasika bude ve čtvrtek. V pátek diváky čeká filmová klasika.

Nový kanál Prima MAX odstartuje českou televizní premiérou hitu Vlk z Wall Street. Televizní diváci se mohou těšit i na premiérový remake kultovní sci-fi Total Recall s Colinem Farrellem, dramatický Prokletý ostrov, rodinnou podívanou Kung Fu Panda, romantiku ve filmu Duch či již legendární klasiku Hodný, zlý a ošklivý.

„Věřím, že nový kanál Prima MAX bude diváky bavit stejně jako naše ostatní stanice. Mohou se zde těšit na pravidelný přísun komedií, akčních i českých filmů. Nebudou chybět ani exkluzivní oscarové trháky,“ říká Marek Singer, generální ředitel FTV Prima.

Podle vysílacího schématu Prima MAX budou pondělky věnovány lehčímu žánru tedy komediím. Úterky se ponesou v duchu akčních a krimi filmů, zatímco středy se budou blýskat exkluzivním obsahem v podobě oscarových a hollywoodských trháků. Čtvrteční večery ovládnou české filmy, ať už se bude jednat o žhavé novinky, či již legendární klasiky. V pátek diváky čeká světová filmová klasika. Uvedla dnes TV Prima

Start nového kanálu podporuje FTV Prima mediální kampaní, která běží ve všech mediatypech, včetně dalších televizních kanálů skupiny Prima. Spoty běží v rádiích i na internetu. Inzeráty se objevují také v afinitních tištěných médiích. Prima se jako obvykle zaměřuje na kreativní a netradiční využití běžných reklamních formátů.

oficiální web: max.iprima.cz

facebook: https://www.facebook.com/Prima-MAX-490430027784670/?fref=ts

Written by:

Published on: 20.11.2015

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , , , , , ,