Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Lenovo A6010: multimediální smartphone za skvělou cenu

Společnost Lenovo představila další přírůstek v portfoliu svých chytrých telefonů. Je jím Lenovo A6010, který je díky vysokému výkonu, rychlému datovému připojení a dvojici reproduktorů se zvukem Dolby Atmos ideálním společníkem pro multimediální zábavu všeho druhu. Tento cenově dostupný smartphone se také hodí jako první chytrý telefon pro děti.

Lenovo_A6010_cerny_03

Udrží krok se svým uživatelem 

Lenovo A6010 se může pochlubit velkým 5palcovým HD displejem s rozlišením 1280 x 720, který umožní snadné procházení webu nebo pohodlné přehrávání videí. Dostatečný výkon a rychlou odezvu zajistí telefonu čtyřjádrový procesor Qualcom Snapdragon se 64bitovou architekturou a frekvencí 1.2 GHz spolu s nejnovější verzí operačního systému Android a 1 GB RAM.

Kvalitní zážitek z poslechu hudby, hraní her či sledování videí umocní dvojice reproduktorů s technologií Dolby Atmos pro realistický zvuk. Uživatele se zálibou ve fotografování potěší dvojice integrovaných fotoaparátů. Zadní 13Mpx fotoaparát s LED bleskem a automatickým ostřením poslouží k zachycení důležitých životních událostí i výjimečných momentů běžného dne. Přední 5Mpx fotoaparát s pevným ohniskem je určen pro focení selfie či videohovory.

Dostatek místa pro fotky, hudbu, hry a další data poskytne vnitřní 8GB úložiště, které je možné rozšířit až o dalších 32 GB pomocí microSD karty. Pořízené fotografie je možné prakticky okamžitě sdílet s rodinou a přáteli na sociálních sítích díky vysokorychlostnímu připojení LTE (4G) a předinstalovaným aplikacím pro připojení na Facebook, Twitter nebo Skype.

Lenovo_A6010_cerny_02

Předinstalované aplikace pro snadnější správu 

Podobně jako další telefony značky Lenovo disponuje také A6010 sadou předinstalovaných aplikací Lenovo DOit, které usnadňují práci s telefonem a zároveň ho chrání před spamem a viry.

S pomocí funkce SHAREit mohou uživatelé snadno sdílet všechna svá data a multimediální obsah s dalšími zařízeními bez nutnosti využít datového přenosu nebo WiFi připojení. Aplikace SYNCit je skvělým pomocníkem pro zálohu a obnovu všech kontaktů, SMS zpráv a historie volání z cloudového úložiště. Další z předinstalovaných aplikací CLONEit se pak postará o okamžité přenesení dat z minulého telefonu do nového smartphonu Lenovo.

Cena a dostupnost

Lenovo A6010 bude na českém trhu dostupný od začátku prosince za cenu od 4 499 Kč včetně DPH.

Written by:

Published on: 30.11.2015

Filled Under: tiskové zprávy