Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Odstartovala Prima Comedy Central

Dnes – 14.12.2015 v 15 hodin začal vysílat nový kanál – Prima Comedy Central. Diváci se mohou těšit na program plný sarkastického, nekonvenčního humoru i na kultovní sitkomy. Ve vysílání se objeví seriály jako Průměrňákovi, Griffinovi Taková normální rodinka, Doktůrci (Scrubs) nebo Městečko South Park.

Prima Comedy Central je společným projektem české komerční skupiny FTV Prima a amerického koncernu VIMN (Viacom International Media Network). Viacom se postará o provoz nové stanice, který bude těžit z bohaté knihovny vysílatele. FTV Prima nové stanici propůjčila jméno a bude pro ni zajišťovat prodej reklamního času. Program bude provozovat MTV Networks, vlastněná VIMN, která provozuje také světoznámé kanály, jako jsou Comedy Central, Nickelodeon, MTV nebo VH1.

Pod značkou PRIMA od dnešního dne tak vysílá již šest programů. Kromě dnes spuštěné Prima Comedy Central je to hlavní kanál FTV Prima – TV Prima, dále tematické programy Prima Cool, Prima Love, dokumentární Prima Zoom a také filmový kanál Prima Max, který zahájil vysílání 20. listopadu letošního roku.

Nový kanál Prima Comedy Central je dostupný v celoplošném multiplexu 4 (MUX 4) operátora Digital Broadcasting. V tomto MUXu se nachází také stanice Fanda, Smíchov, Telka, Relax, Rebel, TV Mňam a Mňau TV. Pro sledování kanálu je nutné provést nové vyhledávání, buď automatické, nebo ruční. Pozice Prima Comedy Central je aktivní již od 8.12.2015. Stanice je dostupná u kabelového operátora UPC a také v internetové televizi O2 TV. Stanice naopak úplně chybí na satelitu. Momentálně jí stejně jako kanál Prima Max neposkytuje žádný satelitní operátor.

oficiální web: http://www.primacomedycentral.cz/
facebook: https://www.facebook.com/comedycentralcz/?fref=ts