Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Anglická Premier League zůstane exkluzivně na Nové DIGI TV další tři sezóny

Český satelitní operátor DIGI Czech Republic (DIGI CZ), který provozuje satelitní televizi Nová DIGI TV, získal v krátké době exkluzivní práva na další prestižní fotbalovou soutěž. Po španělské fotbalové lize – La Liga, oznámil satelitní operátor nákup exkluzivních práv na anglickou Premier League pro Českou republiku i Slovensko. Nová DIGI TV se tak stává jedinou televizní platformou, na které bude možné v příštích třech sezónách sledovat anglickou Premier League.

DIGI CZ, v jejíž programové nabídce má Premier League pevné místo již řadu let, získala práva na vysílání nejvyšší anglické fotbalové ligy na další tři sezóny 2016/2017, 2017/2018 a  2018/2019 a to exkluzivně pro Českou republiku i Slovensko. „V poslední době jsme zaznamenali řadu dotazů od našich diváků, zda budeme na Nové DIGI TV pokračovat s vysíláním zápasů anglické Premier League i v další fotbalové sezóně. Osobně mě moc těší, že jsme našim fotbalovým fanouškům mohli udělat radost a zajistili si exkluzivní vysílací práva rovnou na další tři roky,“ řekl Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI Czech Republic. „Pracujeme na tom, aby Nová DIGI TV byla jasnou volbou číslo jedna pro sportovní fanoušky, ale záleží nám i na tom, abychom měli skvělou nabídku také pro všechny ostatní diváky,“ dodal Vladimír Rusnák.

Nový majitel DIGI CZ, kterým je investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, posledními investicemi do sportovní programové nabídky potvrzuje, že pokračuje v promyšleném budování silné satelitní televize. „Náš cíl se nemění, chceme vrátit Novou DIGI TV na první místo mezi placenými televizemi v ČR. Po úspěšných akvizicích dvou nejlepších fotbalových soutěží planety – La Ligy a Premier League – nevylučujeme nákup dalších exkluzivních práv,“ uvedl výkonný ředitel DIGI CZ Vladimír Rusnák. Celkové investice LAMA ENERGY GROUP do Nové DIGI TV se odhadují na stovky miliónů Kč a projevují se jak v modernizaci používaných technologií, tak rozšiřováním programové nabídky a zajištěním diváky žádaného exkluzivního programu. Další novinkou od DIGI CZ v letošním roce bude start nové OTT platformy s pokročilými funkcemi pro diváky, kteří preferují sledování televize přes internet na mobilních zařízeních, chytrých telefonech, tabletech nebo přímo na televizi.

Vysílání přenosů ze španělské La Ligy spustí satelitní operátor DIGI Czech Republic v nejbližších dnech. Přenosy budou diváci sledovat v HD kvalitě na kanálu DIGI Sport 3 a v SD kvalitě na kanálu DIGI Sport 4, které budou po omezenou dobu pro stávající zákazníky Nové DIGI TV v rámci promo akce zdarma.  Z každého kola fanoušci uvidí minimálně čtyři zápasy, součástí přímých přenosů budou i fotbalová studia se zajímavými hosty. Diváci se mohou těšit i na pondělní sestřihy kola a magazíny La Liga Show a La Liga World.

DIGI CZ je přední český operátor satelitního televizního vysílání, který na českém trhu působí od roku 2006 pod obchodní značkou DIGI TV a od října 2015 pod obchodní značkou Nová DIGI TV. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP. DIGI CZ si udržuje silnou pozici na poli digitálního vysílání zejména stabilní cenovou politikou, širokou nabídkou a exkluzivními programy. DIGI CZ je jediným čistě českým satelitním operátorem na trhu. Všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.

 

Written by:

Published on: 8.2.2016

Filled Under: tiskové zprávy

, , , , , ,