Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

freeSAT přidal ČT Sport HD, dočasně

Satelitní operátor freeSAT ku příležitosti probíhajícího mistrovství světa v hokeji dočasně zařadil sportovní kanál – ČT Sport HD. Operátor o tom informuje na svém facebookovém profilu.

Sportovní televizní stanice veřejnoprávní České televize byla spuštěna 10. února 2006 a vysílá přenosy ze sportovních akcí. Prvním velkým projektem se staly Zimní olympijské hry 2006 v Turíně, které přenášel také program ČT2. ČT Sport vysílá nejdůležitější sportovní události, které jsou v České republice nejvíce sledovány. Ať se jedná o Olympijské hry (Zimní i letní) ale i různá mistrovství světa (v hokeji, fotbale a mnoho dalších).

Operátor freeSAT spustil dočasnou distribuci ČT Sport HD také v loňském roce. Stanice byla ovšem ihned po MS v hokeji z nabídky vyřazena. Za absenci programu ČT Sport ve vysokém rozlišení sklízí operátor velkou kritiku. Aktuálně je jediný Český satelitní operátor který tento program nemá v programové nabídce.

Sportovní fanoušci naleznou aktuálně v nabídce freeSAT 7 HD sportovních programů – Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Nova Sport 1 HD, Sport 1 HD, Sport 2 HD, Arena Sport 1 HD a ČT Sport HD (dočasně).

Abonenti s pronajatými přijímači naleznou ČT Sport HD na pozici č. 79.

technické parametry ČT Sport HD:
Frekvence: 11842.6
Polarizace: Vertikální
SR: 30000
FEC: 3/4
8PSK

Written by:

Published on: 13.5.2016

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , , ,