Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Satomar Beik – klávesnice jako transformer

Psát na displeji není ani zdaleka tak pohodlné, jak si to člověk před nákupem tabletu maluje. Pro produktivnější práci se okamžitě hlásí ke slovu nákup docku nebo externí klávesnice. Klasická počítačová klávesnice se sice úspěšné manažerce vleze do její Audi, ale na jednání do kabelky už ne. To stejné platí i u studentů. Nosit si klávesnici, která trčí z batohu, jednoduše vypadá divně… Možná dokonce dostanete od urýpaných studentů přezdívku Moss (IT Crowd) nebo Sheldon (BBT). Možná i proto přišla společnost Satomar se skládací klávesnicí Beik…

BIEK HB006-4

Klávesnice Beik HB006 se jednoduše rozloží a její pouzdro použije jako stojánek pro telefon nebo tablet. Připojení k zařízení probíhá bezdrátově přes Bluetooth, kompatibilní je s operačním systémem Android, iOS i Windows. Váha klávesnice je s pozdrem/stojánkem přibližně 300 gramů. V zavřeném stavu jsou rozměry 14.5 × 9.2 cm, není tedy problém ji dát do větší kapsy nebo příruční tašky.

Dobíjení probíhá přes rozšířený Micro USB port, kompatibilní s většinou mobilních telefonů. Na jedno nabítí do ní budete moci ťukat až 80 hodin.

Klávesnice Beik HB006 je k dostání za doporučenou koncovou cenu 1 490 Kč.

Written by:

Published on: 6.6.2016

Filled Under: novinky, vychytávky