Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Nová Digi TV CZ: konec Markíza HD, Dajto a Doma

U satelitního operátora Nová Digi TV CZ došlo dnes v průběhu odpoledne k zablokování všech programů od skupiny Markíza. Diváci tak nyní nemají možnost sledovat programy Markíza HD, Dajto a Doma.

V průběhu dnešního odpoledne došlo nečekaně k zablokování všech programů, které patří pod skupinu Markíza, kterou provozuje společnost CME. Tyto programy nebyly součástí oficiální nabídky. Přístup k nim si abonenti mohli zajistit správným nastavením přijímače.

Operátor zatím toto zablokování nijak nekomentoval. Ani na webových stránkách, ani na facebookovém profilu.

Programy Markíza HD, Doma a Dajto aktuálně vypisují informaci: Tento obsah není dostupný (104).

Skupina Markíza požaduje od operátorů v České republice ukončení distribuce svých programů TV Markíza, TV Dajto a TV Doma. Jako náhrada je provozovatelům TV platforem nabízena mezinárodní verze stanice – kanál Markíza International. Programové schéma mezinárodní Markízy je založeno na národní verzi programu. Zahraniční tituly jsou na Markíze International nahrazeny reprízami vlastních pořadů.

Programy Markíza International a Nova International (která je naopak určena pro území Slovenské republiky) jsou dostupné pouze u jediného satelitního operátora, kterým je Skylink. Je proto pravděpodobné, že brzy dojde i u tohoto operátora k blokování těchto programů na území ČR.