Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Cinemax a Cinemax 2 v nové podobě

Prémiové programy Cinemax se představily v nové podobě. Od dnešního dne – 1. září 2016 došlo ke změně loga i obsahu.

Cinemax a Cinemax 2 jsou nově dva osobité a žánrové kanály, každý se svou vlastní programovou skladbou ve svěží, dynamické a moderní podobě. Diváci se mohou těšit nejen na novou grafiku a logo, ale i na široký výběr filmů a seriálů všech žánrů. Oba programy budou vysílat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Cinemax HD logoCinemax je nyní mainstreamový program orientovaný na americké a mezinárodní filmy, vlastní Cinemax produkci, drama, komedie, akční, dobrodružné a kriminální filmy, horory, fantasy, sci-fi a historické filmy. Každou neděli v hlavním vysílacím čase (od 20:00) přinese Cinemax divákům velkou filmovou premiéru, v sobotu se zaměří na seriálové premiéry, v pátek na horory a ve středu na drama a thrillery.

Cinemax 2 HD logoCinemax2 se stává artový programem zaměřeným na evropské a mezinárodní tituly od nezávislých studií, festivalové snímky, artové počiny, inspirativní i emotivní příběhy. Svoje místo zde najdou romantické filmy založené na skutečných příbězích, filmy o výjimečných osobnostech, filmy o vztazích s důrazem na detail i hloubku. Hlavní vysílací čas začíná každý večer ve 20:30. V neděli se program zaměří na filmy z celého světa a v každou sobotu nabídne hlavní filmovou premiéru. Cinemax 2 byl do včerejšího dne přesnou kopií hlavního kanálu Cinemax, pouze s 24 hodinovým odstupem.

V souvislosti se změnami budou oba programy Cinemax dostupné u vybraných operátorů zdarma od 10.9. do 11.9.2016.

Stanice jsou v HD kvalitě dostupné u kabelového poskytovatele UPC a satelitního poskytovatele FLIX TV. V SD kvalitě se nachází v nabídkách satelitní služby freeSAT a IPTV O2TV. Ochuzení jsou především abonenti satelitních služeb Nová Digi TV a Skylink. U první zmíněné služby chybí obě stanice, u druhé zmíněné pak stanice Cinemax 2. Dle vyjádření Jaromíra Glisníka (člen představenstva společnosti M7 Group, která provozuje službu Skylink) nemají v plánu tento program zařadit do programové nabídky Skylinku.

Written by:

Published on: 1.9.2016

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , , , , , ,