Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

FLIX TV slaví 1. narozeniny a má dárky pro své diváky!

Flix TV má za sebou první úspěšný rok na českém trhu. U příležitosti 1. narozenin Flix TV připravila pro své diváky soutěž o balíček HBO na celý duben zdarma, pro 5 výherců.

Přesně před rokem, 1. 3. 2016, zahájil nový český satelitní operátor FLIX TV vysílání v České republice. A že byl první rok pro FLIX TV opravdu úspěšný, svědčí skutečnost, že v prosinci začalo vysílání také na Slovensku.

Flix TV slaví narozeniny, ale dárky dostanou diváci. Dnes byla zahájena soutěž pro stávající diváky, kteří sledují novinky, marketingové materiály a fandí FLIX TV. Kdo by chtěl vyhrát některou z odměn, musí zodpovědět 10 jednoduchých otázek, týkajících se společnosti FLIX TV. Pozorní soutěžící najdou téměř všechny odpovědi na webových stránkách www.flixtv.cz, nebo na stránce FLIX TV na Facebooku. Prvních pět úspěšných soutěžících se může těšit na pěkné dárky. Více informací o soutěži též na zákaznické lince 222 700 807.
Kdo se nyní rozhodne stát se novým zákazníkem FLIX TV, obdrží vybavení a instalaci zdarma.

Zákazníci FLIX TV si mohou vybrat z nabídky dvou základních a dvou prémiových balíčků:

  • Dobrá TV za 299 Kč/měsíčně
  • Lepší TV za 399 Kč/měsíčně
  • HBO MaxPak za 279 Kč/měsíčně
  • Aktivní balíček pro dospělé a milovníky sportu za 199 Kč/měsíčně

O FLIX TV:
FLIX TV s.r.o. je nový poskytovatel satelitní televize na Českém trhu. Spolupracuje se silnou telekomunikační skupinou TAG – Telekom Austria Group. Programy FLIX TV jsou distribuovány prostřednictvím signálu družice EUTELSAT 16A na pozici 16° východně. Ověřená technologie tohoto satelitu poskytuje signál více než 12 milionům domácností po celé Evropě. Naše nabídka je sestavena tak, aby oslovila co nejširší spektrum zákazníků. FLIX TV nabízí pestré kombinace zábavných TV programů všech žánrů s chytrým výběrem. Seznam kanálů FLIX TV byl navržen tak, aby poskytl různé možnosti pro každého člena rodiny od každodenního zpravodajství k filmům a sportovním kanálům, až k těm nejroztomilejším dětským pořadům. Našim klientům nabízíme jednoduchost a důvěryhodnost.
Služby FLIX TV jsou aktuálně dostupné v České republice a na Slovensku.

FLIX TV

Written by:

Published on: 1.3.2017

Filled Under: tiskové zprávy

,