Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

DIGI TV odvysílá tenisový turnaj ATP Masters v Monte Carlu

Sedm dní toho nejlepšího světového tenisu nabídne od Velikonočního pondělí DIGI TV. Na kanálu DIGI Sport 2 HD odvysílá kompletní turnaj série ATP World Tour Masters z Monte Carla. Po úvodních dvou turnajích v Indian Wells a v Miami se série Masters přesouvá z amerického kontinentu do Evropy, z tvrdého povrchu na antuku, a hlavně do příznivějších vysílacích časů. Turnajový titul bude v Monte Carlu obhajovat španělský tenista Rafael Nadal, který bude zároveň útočit na jubilejní desáté vítězství na svém oblíbeném místě. Český tenis budou reprezentovat Tomáš Berdych a Jiří Veselý.

„Tenisové turnaje série ATP World Tour přinášíme divákům v České republice od začátku letošního roku a již si získaly značnou oblibu. Tenisté se navíc ze severní Ameriky přesunuli do našeho časového pásma, takže věřím, že si tenisoví fanoušci nenechají atraktivní zápasy z Monte Carla uniknout. Odvysíláme vše, co nám vysílací práva umožňují, včetně sobotních semifinálových bojů a nedělního finále,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ, která provozuje satelitní Novou DIGI TV a internetovou DIGI2GO.

Při neúčasti Rogera Federera, který upřednostnil odpočinek a přípravu na French Open, je bezesporu hlavním favoritem Rafael Nadal. Zapomenout na nepovedený vstup do sezony bude chtít Srb Novak Djokovič, po vynechaném turnaji v Miami startuje v Monte Carlu také světová jednička Andy Murray z Velké Británie. Do širšího okruhu favoritů patří ještě například Švýcar Stanislas Wawrinka, Dominic Thiem z Rakouska nebo Belgičan David Goffin. Na finálovou účast z roku 2015 by rád navázal český tenista Tomáš Berdych, který naposledy v Indian Wells uchvátil vyrovnanou bitvou s Rogerem Federerem.

Podle Marka Vaňouse, tenisového experta a komentátora DIGI Sportu není Berdych bez šance. „I přes svůj agresivnější styl dokáže na antuce zahrát výborně. Pokud potvrdí výkon z turnaje v Indian Wells, ukáže, že se mu začíná vyplácet změna stylu, kterou přinesla spolupráce s trenérem Goranem Ivanišvičem,“ říká. Turnaj bude DIGI TV vysílat od Velikonoční pondělí každý den od 11 hodin, v sobotu po poledni jsou na programu obě semifinále, v neděli 23. dubna od 14:30 pak finále. Kompletní program turnaje v Monte Carlu přinese DIGI TV na kanále DIGI Sport 2 HD.

DIGI CZ