Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Sportovní program na DIGI TV doplňují hity na Eurosportu – Diváci se mohou v květnu těšit například na Giro d’Italia nebo French Open

Do nabídky DIGI TV neodmyslitelně patří kanály Eurosport 1 a Eurosport 2. Divákům jak satelitní Nové DIGI TV, tak televize přes internet DIGI2GO jsou k dispozici již v základním programovém balíčku. Kanály Eurosportu jsou zároveň nedílnou součástí unikátní nabídky dvanácti sportovních kanálů DIGI TV. Květnová nabídka je mimořádně lákavá: Eurosport přinese řadu lahůdek pro vyznavače různých sportů v čele s německou fotbalovou Bundesligou, cyklistickým Giro d’Italia či French Open, druhým letošním tenisovým grand slamem.


„Eurosport je důležitou součástí programového portfolia DIGI TV a neodmyslitelnou součástí její nabídky. Jsme rádi, že jeho prostřednictvím můžeme v květnu nabídnout našim divákům prvotřídní tenis z turnaje French Open. Završí naši exkluzivní nabídku antukových turnajů ATP World Tour Masters v Monte Carlu, Madridu a Římě, jež vysíláme na kanálech DIGI Sport. Podobně Bundesliga doplňuje naši exkluzivní fotbalovou nabídku anglické Premier League a španělské La Ligy. Giro d’Italia, jeden z nejslavnějších cyklistických závodů světa, zase k obrazovkám přiláká početnou komunitu fanoušků silniční cyklistiky,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

Kromě uvedených hlavních taháků si na Eurosportu přijdou na své příznivci motorsportu. V květnu jsou v kalendáři Mistrovství světa cestovních vozů FIA dva závody: 14. května na Hungaroringu v Maďarsku a 27. května na Nürburgringu v Německu. MS Endurance, tedy světový šampionát vytrvalostních závodů, nabídne 6. května závod 6 hodin ve Spa-Francorchamps, které bude posledním podnikem před červnovým vrcholem v podobě slavného 24 hodin v Le Mans. Fanoušci rally zase uvidí 5.-7. května Rally Islas Canarias, druhý letošní díl FIA Mistrovství Evropy v rally. A konečně Britský šampionát superbiků 2017 nabídne na přelomu května a června podnik v Oulton Parku.

Kromě bohatého programu na kanálech Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD je na DIGI TV sportovním fanouškům k dispozici dalších deset sportovních kanálů. Základním pilířem jsou kanály DIGI Sport 1 HD, DIGI Sport 2 HD a DIGI Sport 3 HD, na nichž DIGI TV nabízí divákům exkluzivní sportovní obsah v podobě britské fotbalové Premier League a Sky Bet Championshipu, španělské La Ligy, tenisových turnajů ATP World Tour nebo seriálu bojových sportů Enfusion Live. V nabídce DIGI TV jsou též Sport 1 HD, Sport 2 HD, ČT Sport HD, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, Golf Channel a Arena Sport HD.

O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize pod obchodní značkou Nová DIGI TV a internetové televize DIGI2GO. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.