Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

FLIX TV se rozšiřuje o Prima MAX

Nejmladší satelitní poskytovatel u nás – FLIX TV rozšiřuje svou základní programovou nabídku Dobrá TV o filmovou stanici Prima MAX. Proč zrovna Prima MAX? Protože si ji vybrali sami diváci, a to doslova!

Diváci FLIX TV mohou sledovat nový program Prima MAX, v základním balíčku Dobrá TV. Touto změnou budou jistě potěšeni milovníci filmů. Rozhodnutí zařadit tento kanál do portfolia, bylo založeno na volbě diváků. Diváci v anketě FLIX TV hlasovali o nejžádanější program a Prima MAX se stala jednoznačným favoritem!

Prima MAX je nejmladší kanál skupiny FTV Prima, který cílí primárně na diváky ve věku od 25 do 44 let a na rodiče s dětmi. Ve vysílání převažují filmové tituly.

  • Pondělky jsou věnovány lehčímu žánru tedy komediím.
  • Úterky se nesou v duchu akčních a krimi filmů
  • Středy se blýskají exkluzivním obsahem v podobě oscarových a hollywoodských trháků.
  • Čtvrteční večery ovládají české filmy, ať už se jedná o žhavé novinky, či již legendární klasiky.
  • V pátek diváky čeká světová filmová klasika.

Stanici Prima MAX naleznou diváci FLIX TV na dočasné pozici č. 37, kde původně vysílala stanice Discovery World. Ta ukončila vysílání v České republice a nadále tak již nebude dostupná.

Technické parametry stanice Prima MAX:

Satelit: Eutelsat 16°E
Kmitočet (MHz): 11 094
Polarizace: Vertikální
FEC: 4/5
Symbol. rychlost (kS/s): 27 500
Norma: DVB-S2 / 8PSK

Written by:

Published on: 17.7.2017

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, ,