Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Epic Drama HD – zbrusu nový program

Ve vybraných zemích střední a východní Evropy včetně České a Slovenské republiky odstartoval 14. prosince nový televizní kanál Epic Drama HD.

Epic Drama vysílá i s českým dabingem a zaměřuje se na nejslavnější seriály z celého světa. Nabízí více jak 600 hodin programů všech žánrů v HD kvalitě. Provozovatel také slibuje, že skoro všechny programy zařazené do vysílání nebudou starší jak 3 roky a 70% obsahu má být odvysílán exkluzivně. Většina obsahu má být také dostupná nelineární cestou.

Provozovatelem je mediální společnost Viasat Word, jejíž portfolio aktuálně obsahuje 27 placených stanic ve více jak 50 zemích. Mezi ty nejznámější patří u nás dokumentární stanice Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature nebo Viasat HD.

“Příznivci moderní dramatické tvorby se mohou těšit na velkolepé seriály  z celého žánrového spektra, včetně detektivek, klasických literárních, politických, historických, vojenských, akčních, dobrodružných, historicky podložených a fantastických příběhů.” uvádí Viasat World. “Programová skladba čerpá z nabídky nejlepších a nejpoutavějších současných dramat z různých koutů světa, včetně britské, americké, španělské, francouzské, italské, australské a kanadské produkce.“

Epic Drama HD je v současné době dostupný u jediného českého poskytovatele a tím je internetová televize T-Mobile TV. Na Slovensku je stanice dostupná od svého spuštění v satelitní službě Magio SAT (balík L) a také IP TV Magio TV (balík Voľný čas). Dle neoficiálních informací by se měla stanice objevit od 4.1.2018 v nabídce satelitního poskytovatele Nová Digi SK. Není vyloučeno, že se v budoucnu objeví i u dalších poskytovatelů. Epic Drama se nachází na pozici 0,8°W, kde jí mohou využívat také poskytovatelé freeSAT CZ, freeSAT SK a Nová Digi CZ. Stanice je rovněž na družici Eutelsat 16A, která je domovskou pozicí satelitních platforem FLIX TV CZ, FLIX TV SK a Antik SAT SK. I zde je proto šance, že se v některé z těchto nabídek v budoucnu objeví.