Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

SkyDrive umožní neomezené fotografií a ukládání dokumentů

Windows Live SkyDrive si získal značnou oblibu především díky velkému volnému úložnému prostoru a zajištěnému servisu. Liveside  prohlásil, že dneska populární služba Microsoftu dostane upgrade, který vám umožní využívat neomezený úložný prostor pro dokumenty Office a fotografie. To znamená, že máte původních 25GB na jiné soubory, které si chcete uložit na nějaké internetové úložiště.

  • Neomezená velikost prostoru pro všechny dokumenty Office
  • Neomezený prostor pro všechny vaše fotky
  • 25 GB volného místa na skladování všeho ostatního
Toto navýšení bude přidáno do Windows Live SkyDrive Wave 5 někdy v blízké budoucnosti a bude zřejmě velmi výrazné, protože se novinky týkají 70 milionu lidí, kteří tuto službu používají každý den. Uvažuje se také nad rozšířením působení SkyDrivu. Microsoft by totiž připravuje klienty pro Windows, Mac OS X, iOS a Android spolu s klientem pro Windows Phone 7.
SkyDrive jde stále kupředu a Microsoft na ní opravdu pracuje. Když byl SkyDrive spuštěn v roce 2007 nabízel pouze 500 MB, hned příští rok navýšil tuto hodnotu na 5 GB. Se spuštěním SkyDrive Wave 3 na konci roku 2008 se prostor vyhoupl dokonce na 25 GB volného prostoru pro vaše data. To je více než nabízí třeba Google nebo Dropbox (2 GB) samozřejmě pokud nepočítáme různé příplatky za větší úložný prostor. S neomezeným místem na dokumenty a fotky se SkyDrive řadí mezi jedničku v poskytování Cloudových služeb.

Written by:

Published on: 11.9.2011

Filled Under: Hlavní strana, novinky