Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Vy snad ještě nepoužíváte MacBook Air jako kuchyňský nůž?

Notebook MackBook Air od firmy Apple je bezpochyby jedna z nejvíce stylových věcí vůbec. Asi nejzajímavější na něm je jeho tloušťka a hliníkové tělo. Tloušťka je pouze 1,7 cm u 11″ i 13″ verze při zavření. Nejčastější činnosti s touto stylovkou je bezpochyby prohlížení internetu, sledování filmů a iTunes. Fantazie některých lidí nezná hranic a  novou senzací se začíná stávat používání notebooku jakožto kuchyňského nože.

Nejedno video na internetu, včetně toho, které je níže, ukazuje lidi, kteří řežou různé věci MacBookem. Většina těchto videí pochází z Japonska a to pod článkem ukazuje jak si uříznout jablko. U jablek to ovšem ale pouze začíná, lidé řežou tímto notebookem i houby nebo hlávkové zelí. Je až neuvěřitelné co si lidé se strojkem za cenu okolo 20 tisíc dovolí dělat, to by i Zdeněk Pohlreich záviděl! Ovšem pokud by Apple ještě trochu vyladil tloušťku, popřípadě přidal iBrousek. Mohl by z toho být nový byznys. Že by se rýsoval nový iKnife?

Written by:

Published on: 11.9.2011

Filled Under: Hlavní strana, novinky, vychytávky

, ,