Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Philips PicoPix PPX2055: Projektor k notebooku – i do nejmenší kapsy

Philips představil kapesní projektor PicoPix PPX2055, jehož předností jsou velmi malé rozměry, nízká hmotnost a atraktivní design.

 

Zařízení lze jednoduše připojit k notebooku nebo počítači prostřednictvím USB kabelu a sdílet multimediální obsah nebo prezentace s ostatními. Novinka zvládá promítat obraz o úhlopříčce až 305 cm, takže dokáže uspokojit potřeby jednotlivců i firemních profesionálů. Doporučená cena projektoru je 6 490 Kč s DPH.

Projektor najde využití jak při firemních prezentacích, tak v soukromí při promítání filmů a fotek. Jeho miniaturní velikost (7 × 7 × 2,7 cm) a nízká hmotnost (115g) ho předurčuje k přenášení v kapse nebo notebookové brašně. Jedná se o nejmenší kapesní projektor na trhu. Samotná projekce obsahu z počítače probíhá v rozlišení 854 x 480 bodů. K výhodám patří použitý zdroj světla – LED dioda se svítivostí 55 lumenů, což je nejvyšší hodnota ve své kategorii, a také životnost lampy až 30 tisíc hodin. Manuální ostření umožňuje jednoduše vyladit obraz podle vzdálenosti od zdi či promítacího plátna. Uživatelé mohou promítat filmy, fotky nebo prezentace přímo z počítače nebo notebooku přes USB kabel. Projektor se z připojeného počítače zároveň napájí, takže není třeba připojovat další kabely či nabíječku. Zařízení si vystačí s kabelem USB-Y, který je  součástí balení. V něm nechybí ani praktické pouzdro a adaptér na stativ.
Model PicoPix PPX2055 si za svůj atraktivní vzhled vysloužil designové ocenění 2012 iF Product Design Award.

Technické parametry

Rozlišení 854 x 480 bodů
Velikost obrazu (úhlopříčka) 12“ až 120“ (305 cm)
Zdroj světla RGB LED
Jas 55 lumenů
Kontrastní poměr 1000:1
Ostření manuální
Rozhraní 1x Mini USB 2.0
Napájení prostřednictvím USB portu
Rozměry 72 x 72 x 27 mm
Hmotnost 115 g

Written by:

Published on: 23.2.2012

Filled Under: tiskové zprávy