Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

CeBIT 2012: Verbatim představuje nová datová úložiště a LED zdroje

Nové produktové portfolio pro rok 2012 představí Verbatim na veletrhu CeBIT v německém Hannoveru během 6-10. března v zóně Planet Reseller v hale 14/15 u stánku H33. K vidění budou nové SATA-III SSD disky spolu s množstvím nových USB disků v atraktivním vzhledu, stejně jako široká řada LED zdrojů. Zvláštním lákadlem bude první ukázka nových přenosných pevných disků, které používají systém Universal Storage Module (USM).

Universal Storage Module (USM)
Nové USM pevné disky od Verbatimu nabízejí uživatelům zcela flexibilní a upgradovatelné úložné řešení, které je možné připojit prostřednictvím různých externích rozhraní nebo také interně přes rozhraní SATA. Disk se připojuje k různých zařízením stejným způsobem jako standardní externí disk použitím měnitelných nástavců a kabelů kompatibilních s USB 3.0, FireWire a Thunderbolt, které se jednoduše připojí k USM disku. Velkou výhodou USM disku je možnost jeho připojení k zařízením, jako jsou TV, herní konzole, set-top boxy, stolní počítače, notebooky nebo jiná spotřební elektronika vybavená USM slotem. V případě připojení přes SATA rozhraní dosahují přenosové rychlosti výjimečných hodnot. USM je otevřený standard, jehož specifikaci definovalo neziskové průmyslové konsorcium Serial ATA International Organization (SATA-IO) ve spolupráci s téměř 200 předními technologickými společnostmi. „V budoucnu uvidíme stále více výrobců spotřební elektroniky, jejichž produkty obsahují USM sloty, a tím vytvářejí nový standard pro datová média,“ vysvětluje Rüdiger Theobald, marketingový ředitel společnosti Verbatim EUMEA.

Nové SATA-III SSD disky
V roce 2012 klade Verbatim větší důraz na SSD. „Očekáváme, že již tak vysoká poptávka po SSD letos dále poroste,“ říká Rüdiger Theobald. SSD disky používají k ukládání dat polovodičové paměťové čipy flash, které neobsahují žádné pohyblivé části, což je činí vysoce mechanicky stabilní, a navíc neprodukují žádný hluk a spotřebují jen malé množství energie. Nové SATA-III SSD disky plně využívají výhod rozhraní SATA-III a poskytují mimořádně rychlé datové přenosy až 550 MB/s při čtení a 510 MB/s při zápisu, rychlejší systémové bootování a zlepšenou reaktivnost systému. SSD disky jsou vybavené řadičem SandForce 2281 a jsou k dostání již nyní v kapacitách 120 GB nebo 240 GB.

Nové USB disky: rychlé, stylové a praktické
Verbatim představuje taktéž řadu nových USB disků: disk Store ‘n’ Go V3 USB 3.0 používá rozhraní USB 3.0 pro velmi rychlé datové přenosy. Výsuvný uzamykatelný mechanismus chrání konektor disku. Disk Store ‘n’ Go V3 USB 3.0 přichází v široké paletě barev a kapacitami až 64 GB.

Nový Store ‘n’ Go Micro USB Drive+ je praktický malý USB disk v gumovém krytu, který chrání konektor před poškozením. Obsahuje také velký nosný prstenec umožňující jeho přichycení ke klíčence.

Populární USB disk Store ‘n’ Go Micro bude prezentován v novém designu a s velkou šňůrkou pro pohodlné přenášení.

Oba flash disky Store ‘n’ Go Micro USB Drive+ a nový Store ‘n’ Go Micro USB přicházejí s rozhraním USB 2.0 a jsou k dostání ve variaci barev a kapacit až do 32 GB.

LED produkty: Efektivní a úsporné osvětlení pro domácnosti a maloobchody
Široká škála LED světel Verbatim zažívá prudký nárůst v oblasti spotových i všesměrových žárovek.

Model Classic A s funkcí stmívaní CTA (Colour Temperature Adjusting) poskytuje teplé jasné světlo, zatímco při úplném ztlumení světla se tón stává měkčím a uklidňujícím.

Naproti tomu dvě nové SPOT žárovky nabídnou jasný svit a perfektně se hodí pro použití v domácnosti, v maloobchodě, do hotelů a restaurací, zkrátka kamkoli, kde je reflektorové světlo zapotřebí pro zdůraznění celkového osvětlení. Nové modely PAR16 GU10 se světelným tokem 230 lm a MR16 GU5.3 s tokem 470 lm a spotřebou 7 W, který nabízí vynikající účinnost 64 lm/W.

Written by:

Published on: 23.2.2012

Filled Under: tiskové zprávy