Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Dvoje nová sluchátka od Sony

Nový styl do města: elegantní barevná sluchátka MDRV55 a MDRZX600 od Sony

  • Model MDR-V55 s otočnými ušníky v „DJ stylu“
  • Model MDR-ZX600 s barevně sladěným designem a zvukem vysoké kvality

Dvoje nová sluchátka od Sony spojují moderní městskou eleganci s bohatým, kvalitním zvukem. MDRV55 a MDR-ZX600 se výborně hodí pro použití s vaším MP3 přehrávačem a potěší každého milovníka hudby, kterému kromě zvuku záleží i na skvělém designu.

Oba modely mají kompaktní konstrukci s otočnými ušníky, která umožňují složení na plocho, aby nepoužívaná sluchátka zabírala méně místa.

Oba modely MDRV55 a MDR-ZX600 jsou k dispozici v jednom ze čtyř atraktivních barevných provedeních (černá, bílá, červená, modrá). Plochá nezamotávající se šňůra ladí s barevnými akcenty prstencových polštářků ušníků.

Vedle skvělého vzhledu oboje sluchátka nabízejí zvukovou kvalitu bez kompromisů pro poslech vaší oblíbené hudby, ať je to hip-hop, jazz nebo rock. Velké, 40mm budicí jednotky s neodymiovými magnety zajišťují přesvědčivě bohatý zvuk s širokými basy a jasnými, strukturovanými výškami. Vynikající citlivost doplňuje robustních 1000mW výkonu, díky němuž jsou oba modely ideálními univerzálními sluchátka pro každodenní poslech jakéhokoli zdroje.

Sluchátka MDR-V55
Z klubů do ulic: ať jste kdekoliv, předveďte svůj styl pomocí barevných „DJ-ovských“ sluchátek MDR-V55. Uzavřená konstrukce s pohodlnými polštářky dobře sedí na uších a zajišťuje výbornou zvukovou izolaci. Otočné ušníky nabízejí potřebnou flexibilitu, když mixujete hudbu pro taneční parket.

Sluchátka MDR-ZX600
Příjemně lehká a pohodlná sluchátka MDR-ZX600 dodají výrazně osobní styl vašemu každodennímu dojíždění do práce nebo do školy. Klasický vzhled ozvláštňují kovové akcenty a barevný kroužek sladěný s plochou, nezamotávající se šňůrou.

Nová sluchátka MDR-V55 a MDR-ZX600 budou k dostání od května 2012.

Written by:

Published on: 9.3.2012

Filled Under: tiskové zprávy