Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

„Konec“ Timeline na Facebooku

Ve středu 7. března se uskuteční v ústředí Facebooku v Menlo Park tisková konference, na kterou byl pozván nejeden novinář. Hodlá předvést změnu k lepšímu. Bližší informace neodhalil, ale nám se podařilo zjistit něco více.

Informace přinesl blog mashable.com, který vše zjistil od nejmenovaného vývojáře Facebooku.

Facebook plánuje redesign Timeline. Po velkém neúspěchu nového profilového zobrazení Timeline se společnost rozhodla o změně vzhledu tak, aby se zachovaly nové funkce, ale aby se změnilo zobrazení příspěvků z nynějšího „dvousloupcového“ zobrazení do již původního, kde je jen jeden sloupeček s informacemi.

Screenshoty prozradily, jak to celé bude vypadat. Pod úvodní fotografií vznikne nový widget, který bude fungovat jako pohyblivá lišta s odkazy na fotogalerii, přátelé, Timeline a podobně. Lišta s roky se přesune do pravého horního rohu a reklamy se budou zobrazovat pod ni. Přesunou se tedy z vrchní části obrazovky, kde sídlí nyní.

Screen-Shot-2013-03-01-at-1.07.54-PM

Změny se dočká také sdílení. Pokud budete sdílet odkaz na stránky, Facebook pod něj umístí tlačítko „Like“, které bude fungovat stejně, jako sdílení.

Screen-Shot-2013-02-28-at-6.38.30-PM

 

Nová Timeline se právě nyní testuje na Novém Zélandu. Více fotografií naleznete v galerii.

Written by:

Published on: 4.3.2013

Filled Under: Hlavní strana, sociální sítě