Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Huawei Ascend G7 dorazil na český trh

Společnost Huawei nelení a pokračuje v uvádění svých novinek na náš trh. Společně s Ascend Mate7, o kterém jsme psali minulý týden, míří do prodeje model z vyšší střední třídy, tedy Ascend G7. Smartphone vyniká velmi kompaktní konstrukcí těla s prémiovým zpracováním jemnou technologií nanolisování a elegantním kovovým designem. Pro výrobu těla telefonu se používá stejně kvalitní hliník jako v leteckém průmyslu a G7 tak velmi efektně odráží světlo, povrch je hladší na dotyk a evokuje tekutý kov.

Huawei Ascend G7_Group 2_Hi res

Ascend G7 disponuje velkým, 5,5″ displejem s HD rozlišením (1280 x 720), NFC, baterií s velkou kapacitou a 13Mpx zadním fotoaparátem. Samozřejmostí je také podpora vysokorychlostní sítě 4G LTE, takže připojení je rychlejší a spolehlivější. Filmy lze stáhnout v řádu několika minut a soubory, na nichž pracujete, uploadovat za několik sekund rychlostí až 150 Mbps.

Smartphone Huawei Ascend G7 je tenký pouze 7,6 mm a váží příjemných 165 gramů. Konstrukce telefonu je vyrobena za použití technologie nanolisování. Díky tomu má telefon prémiovou kovovou kompaktní konstrukci a štíhlé tělo, které má bohatší povrchovou strukturu a je hladší na dotyk.

Srdcem telefonu Ascend G7 je výkonný 1,2 GHz čtyřjádrový procesor Qualcomm. Ascend G7 je vybavený proprietární technologií úspory energie Huawei, která nabízí tři úsporné režimy – normální, inteligentní a ultra úsporný. Telefon vydrží na jedno nabití jeden a půl dne intenzivního využívání a na 10% nabití baterie dokáže fungovat dalších 24 hodin. Procesoru sekunduje RAM paměť s kapacitou 2GB.

Výkon a rychlost telefonu Ascend G7 je ideální pro uživatele hledající přístroj, který by vyhovoval jejich rychlému životnímu stylu. Technologie inteligentního přepínání duálních antén zajišťuje stálost síťového připojení a lepší zážitek s bezdrátovým připojením, neboť snižuje počet vypadlých hovorů. Ascend G7 je kompatibilní se sítěmi po celém světě, takže se jedná o opravdu globální telefon, který nabízí maximální konektivitu a efektivnost.

Huawei Ascend G7 má, stejně jako Mate7, 13MPx zadní fotoaparát s 28mm širokoúhlým BSI objektivem a 5MPx přední fotoaparát se širokoúhlým objektivem s úhlem 88 stupňů. Dvojklikem na tlačítko ztlumení hlasitosti lze fotografii pořídit za pouhou jednu sekundu. Ascend G7 poskytuje vylepšené funkce úpravy fotografií, včetně manuálního zaostření pro úpravu rozostřených snímků, a nezávislého měření expozice pro fotografie za slabého osvětlení. Působivý fotoaparát nabízí i funkce retuše obličeje při natáčení ve videorežimu.

Ascend G7 je vybaven novou verzí intuitivního uživatelského rozhraní EMUI 3.0, které usnadňuje obsluhu jednou rukou a nabízí zcela nový vzhled celého softwarového rozhraní. V rozhraní EMUI 3.0 se soustavně využívá nový design časové osy pro sjednocení různých aplikací. Rozhraní EMUI 3.0 navíc intuitivně a aktivně řeší každodenní potřeby prostřednictvím praktických a vizuálně atraktivních designových detailů, jako je třeba spojení hlavních funkcí smartphonu – volání, kontaktů a zpráv – mezi nimiž lze nyní snadno přepínat jediným vodorovným přejetím prstem.

Huawei Ascend G7 je na českém trhu dostupný od 19. listopadu 2014 u všech velkých online prodejců a ve volné distribuci v šedé barevné verzi za doporučenou maloobchodní cenu 7.990,- Kč vč. DPH.

Specifikace:

Procesor: čtyřjádrový , 1,2 GHz, Qualcomm MSM8916

Grafické jádro: Adreno 306 GPU (400MHz)

RAM/ROM: 2 GB RAM/ 16 GB eMMC ROM

Baterie: 3000 mAh Li-Po

Rozměry a váha: 153,5 mm x 77,3 mm x 7,6 mm / 165 g

Displej: 5,5palcový displej s HD rozlišením (1280 x 720), podporuje technologii Magic Touch

Fotoaparát: Hlavní fotoaparát: 13 MPx, BSI, světelnost F2.0, s autofocusem a přisvětlovací LED diodou . Přední fotoaparát: 5 MPx, video 720p 1080P video nahrávání/1080P video přehrávání

 

Written by:

Published on: 24.11.2014

Filled Under: Hlavní strana, mobil, novinky

, , , ,