Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Končí podpora pro Windows 7 se Service Packem 1

Operačnímu systému Windows 7 se Service Packem 1 od Microsoftu, který se stále může pyšnit statusem nejoblíbenějšího operačního systému dnešní doby, dnes oficiálně skončila hlavní fáze podpory. V rámci standardní podpory byly vydávány bezpečnostní opravy, opravy chyb a byly přidávány i nové funkce. Podpora pro systém bez prvního Service Packu skončila podpora už v dubnu 2013.

2015-01-13 20_56_44-Přehled informací o životním cyklu Windows - Nápověda pro Windows

Až do roku 2020 bude ale systém Windows 7 v režimu rozšířené podpory, budou pro něj tedy i nadále vydávány opravy chyb, jen nových funkcí už se uživatelé nedočkají. Uživatelé si již nebudou moci pořídit ani nové počítače s edicemi Home Basic, Home Premium a Ultimate, které se oficiálně přestaly prodávat koncem října 2014. Zakoupit bude možno pouze edici Professional. Datum oficiálního končení prodeje této edice ještě ale nebylo oznámeno.

Written by:

Published on: 13.1.2015

Filled Under: Hlavní strana, novinky

, , ,