[x] Skrýt reklamu

Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

BMW ConnectDrive pro Apple Watch

Smart watch, neboli chytré hodinky se pomalu dostávají do povědomí mnoha z nás. Není se čemu divit, že BMW chce svůj infotainment ConnectDrive přesunout i na Apple Watch. Díky tomuto kroku se mohou stát hodinky prodlouženou rukou nejenom iPhonu, ale také automobilu. BMW nabídne aplikaci určenou právě pro Apple Watch.

image

Spousta lidí ve světě Apple Watch už vlastní, stejně tak se najde i pár majitelů BMW řady i3 a i8. Tato novinka jim určitě zase o něco zjednoduší život.

Právě německá automobilka BMW pracuje na aplikaci, která propojí ConnectedDrive s Apple Watch. Aplikace má umožnit kontrolu baterie na dálku nebo například převzít navigační údaje z vozu poté, co jste vůz zaparkovali. Dále aplikace bude umožňovat dálkové nastavení vnitřní teploty a nebude chybět ani kontrola zda jste vůz zamkli.

image

Written by:

Published on: 30.4.2015

Filled Under: Hlavní strana, Inteligence v autech

, ,