Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Skylink přidal DOMA HD, testuje JOJ Cinema

Nabídka satelitní platformy Skylink, která působí na území České i Slovenské republiky, se dnes rozšířila o další program v HD rozlišení. Jedná se o kanál Doma HD, který spadá pod skupinu programů Markíza.

DOMA HD

Tento program byl umístěn, do nejnižších balíčků Digital a Digital HD. Pro jejich sledování je nutno mít uhrazený servisní poplatek, případně využívat předplatné některého z vyšších balíčků, například Mini, Flexi7, Multi, apod. DOMA HD přináší stejný obsah jako TV Doma v klasické SD rozlišení, liší se pouze technickou kvalitou přenosu.

technické parametry – DOMA HD:

satelit: Astra 3B (23,5°E)
kmitočet: 12,109 GHz
polarizace: horizontální
SR: 27500
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK

Plánovanou programovou novinkou satelitní služby Skylink bude nový filmový kanál provozovatele slovenské komerční vysílací skupiny JOJ – JOJ Cinema. V době publikování zprávy byla programová pozice JOJ Cinema aktivní v režimu FTA (tj. bez kódování), ovšem pouze s černou obrazovkou beze zvuku. JOJ Cinema bude vysílat v klasickém SD rozlišení. Tento nový filmový kanál bude přinášet atraktivní filmové hity. Jde o v pořadí třetí placený projekt tohoto vysílatele.

JOJ Cinema

plánované technické parametry – JOJ Cinema:

satelit: Astra 3B (23,5°E)
kmitočet: 11,797 GHz
polarizace: horizontální
SR: 29500
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK