Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Huawei zahajuje v ČR prodej další generace chytrého náramku TalkBand B2

Praha, Česká republika, 3. června 2015: Společnost Huawei, přední světový dodavatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), zahajuje od června 2015 na českém trhu prodej další generace chytrého náramku TalkBand B2, který oficiálně představila na letošním  veletrhu Mobile World Congress 2015 v Barceloně. TalkBand B2 je k dostání na volném trhu (např. u prodejců Alza, Electro World, Internet Mall, Mobil Pohotovost, Euronics a TS Bohemia) ve standardním černém nebo stříbrném barevném provedení s pryžovým řemínkem za doporučenou maloobchodní cenu 4 590 Kč nebo v prémiovém zlatém barevném provedení s koženým páskem za 6 790 Kč.

TalkBand B2 group

Huawei TalkBand B2, představitel druhé generace komunikačních náramků Huawei TalkBand, má oproti svému předchůdci vylepšený design, inteligentnější a přesnější funkce sledování fyzického stavu a zdatnosti a zdokonalenou synchronizaci s mobilními zařízeními uživatele. TalkBand B2 je vybavený mnohem výkonnějším připojením přes rozhraní Bluetooth a je nejen praktickým přístrojem pro sledování fyzické zdatnosti a zdravotních ukazatelů, ale také dokonalou kombinací Bluetooth sluchátka a sportovního náramku. Je tak ideálním zařízením pro vytížené manažery, kteří jsou aktivními sportovci.

TalkBand B2 je opatřený pokročilým šestiosým gyroskopem a dokáže automaticky a přesně sledovat a zaznamenávat pohyby, sledovat délku a poměr hlubokého a lehkého spánku a poskytovat spotřebitelům zdravotní informace a rady, jak zlepšit rozložení a kvalitu spánku.

TalkBand B2 je dokonalý společník k běžným mobilním přístrojům, je vybavený dvěma mikrofony, technologií potlačení šumu a kvalitním připojením přes rozhraní Bluetooth. Navíc dokáže inteligentně poznat jestli Bluetooth sluchátko je nebo není na náramku, a umožňuje automaticky přesměrovat zvuk (hudbu nebo hovor) do smartphonu nebo náramku B2. TalkBand B2 je také vybaven pagerem, který pomocí vibrací nebo vyzvánění umí najít váš telefon a určit jeho polohu, a to bez ohledu na model telefonu.

Minimalistický a módní design náramku Huawei TalkBand B2, který je ztělesněním jednoduchosti, navrhl tým Estetického centra Huawei v Paříži. Kovová konzole přístroje je vyrobená z vysoce pevného a lehkého leteckého hliníku. TalkBand B2 má intuitivní a uživatelsky příjemný HD dotykový displej. Odolnost IP57 chrání přístroj proti vniknutí prachu a vody při ponoření do max. hloubky 1 m pod hladinu. Náramek se vyrábí ve dvou materiálových variantách: první je ekologický TPU (termoplastický polyuretan), druhým luxusní kůže, takže lze zvolit náramek pro každou příležitost. Každá varianta se dodává v mnoha různých barevných provedeních.

TalkBand B2_

TalkBand B2 disponuje velmi výkonnou baterií, která umožňuje až pět dnů provozu, hovory v délce až 6 hodin a 12 dnů v pohotovostním režimu. TalkBand B2 podporuje zařízení s operačním systémem Android 4.0 a iPhony s operačním systémem iOS 7.0 nebo vyššími verzemi, a dodává se ve třech barvách: černé, stříbrné a zlaté.

Technické specifikace Huawei TalkBand B2:

Displej

0,73palcový dotykový displej PMOLED

Rozměry a hmotnost

62 mm x 20,6 mm x 11,5 mm

sluchátko: 9,4 g

náramek: 16,8 g


Baterie

sluchátko: 90 mAh

5 dnů chodu

6 hodin hovoru 

Doba nabíjení 1,5 hodiny

Připojení

vodotěsné nabíjení přes micro USB

Bluetooth 4.1

Čidla

čidlo CAP

čidlo A+G Sensor

šestiosý senzor

Požadavky na kompatibilitu s OS

Android 4.0+

iOS 7.0+

Barva

černá

stříbrná

zlatá

Řemínek

řemínek z TPU

luxusní pravá kůže

TalkBand B2 black

O Huawei Consumer Business Group

S 16 výzkumnými a vývojovými centry, mimo jiné v Německu, Švédsku, Spojených státech, Francii, Itálii, Rusku, Indii a Číně se výrobky a služby Huawei používají ve více než 170 zemích a slouží více než třetině světové populace. V roce 2014 se společnost Huawei umístila na třetím místě v celosvětových dodávkách chytrých telefonů. Spotřebitelská divize Huawei Consumer BG je jednou ze tří hlavní divizí společnosti Huawei. Nabízí řadu výrobků, mezi něž patří mobilní telefony, tablety, mobilní širokopásmová zařízení (MBB) a domácí zařízení. S více než 20 lety bohatých zkušeností v sektoru informačních a komunikačních technologií (ICT), širokou globální sítí, rozsáhlými globálními obchodními operacemi a sítí partnerů, je cílem Huawei Consumer BG přinášet nejnovější technologie spotřebitelům, nabízet celý svět možností a vytvářet mimořádné zážitky a realizovat sny pro lidi na celém světě.

Pro více informací navštivte consumer.huawei.com/cz nebo huaweidevice.cz

Written by:

Published on: 3.6.2015

Filled Under: tiskové zprávy

, ,