Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

JOJ Cinema na měsíc zdarma pro všechny klienty Skylinku

Příští měsíc bude zpřístupněný nový filmový kanál JOJ Cinema pro všechny klienty operátora satelitní platformy Skylink a to úplně zdarma. Stačí být zákazníkem Skylinku a mít aktivní dekódovací kartu. Tato bezplatná ochutnávka proběhne od 1. do 31. srpna 2015.

JOJ Cinema zdarma

Skupina JOJ spustila tento placený program nedávno, konkrétně 15. června. Pod JOJ Group momentálně spadá celkem sedm stanic. Jedná se o stanice JOJ, JOJ Plus, Wau, SenziTV a placené programy RiK, Ťuki a JOJ Cinema.

Program JOJ Cinema bude v rámci akce dostupný na všech aktivních kartách Skylink zdarma. Stanice je jinak součástí řady programových balíčků (od Mini výše).

Diváci se během bezplatného vysílání JOJ Cinema na platformě Skylink mohou těšit na filmy různých žánrů s českým dabingem, které nejsou přerušovány reklamou – například na „Poznáš muže svých snů“ (4.8., komedie), „Apocalypto“ (10.8.2015, dobrodružný), „jOBS“ (18.8., životopisný), „Automata“ (25.8., sci-fi thriller).

technické parametry – JOJ Cinema:

satelit: Astra 3B (23,5°E)
kmitočet: 11,797 GHz
polarizace: horizontální
SR: 29500
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK
pilot: ON

Written by:

Published on: 30.7.2015

Filled Under: Hlavní strana, novinky, TV Vysílání

, , , ,