Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Canvio AeroMobile, bezdrátový SSD disk od Toshiby

Toshiba Europe GmbH (TEG) Storage Peripherals Division představuje bezdrátový SSD disk Canvio AeroMobile, který v sobě snoubí výhody a kapacitu přenosného úložného zařízení a odolnost a výkon SSD disků. Díky zabudované funkci bezdrátového připojení a vysokorychlostního portu USB 3.0 vám tento SSD disk v kapesní velikosti umožní plynule, rychle a pohodlně zálohovat a pracovat s vašimi důležitými daty z až 8 zařízení najednou, dokonce i venku.

Canvio_AeroMobile_04_SD_card_slot

Na českém trhu je stylový Canvio AeroMobile ve zlatavé barvě nyní dostupný. I vy si tak můžete dopřát nezbytné centrální úložiště pro chytré telefony, notebooky, tablety a PC. Nabízí kapacitu 128 GB, kterou lze navýšit díky zabudovanému slotu na SD kartu. I proto je Canvio AeroMobile ideální jako řešení pro zálohu vašich fotografií z dovolené, rodinných videí a osobních dat. Technologie SSD je navíc mnohem odolnější proti otřesům a vibracím než standardní externí disky a velká výdrž baterie vám umožní až 8 hodin nepřetržitého streamování videí.

Díky lehké a kompaktní konstrukci se bezdrátový Canvio AeroMobile SSD vejde i do kapsy, takže můžete kdykoliv snadno ukládat, sdílet a streamovat svůj digitální obsah. Svůj osobní cloud máte tak vždy po ruce a s ním i všechna důležitá data pro práci i zábavu. S aplikací pro Android i iOS můžete ukládat i streamovat doslova za pochodu. Funkce Internet Pass-Thru Mode umožní přístup na internet a práci s Canvio AeroMobile naráz.

Generální ředitel Storage Peripherals Division, Toshiba Europe GmbH, Arnaud Bonvarlet, řekl: „Uživatelé mají mnoho možností jak zaznamenávat a sdílet dění kolem sebe, a tak je snadné zálohování, ochrana obsahu a přístup k němu dnes ještě důležitější než kdy jindy. Bezdrátový SSD disk Canvio AeroMobile byl vytvořen tak, aby vám dal větší svobodu při ukládání a sdílení dat a navíc jste si mohli být jistí, že vaše cenné vzpomínky jsou uloženy v bezpečí.“

Bezdrátový SSD disk Canvio AeroMobile přichází s baterií s životností až 8 hodin nepřetržitého provozu a je kompatibilní se systémem Microsoft® Windows® 10, 8.1, 8 a 7, Mac OS X 10.7 a 10.8, iOS verze 5.1 až 7 a Android verze 2.3 až 4.2.

Specifikace
Kapacita: 128 GB

Rozhraní: 802.11b/g/n nebo USB 3.0

Bezdrátová komunikace: IEEE 802.11b/g/n

Přenosová rychlost: až 150 Mbps (bezdrátově),

                        až 5 Gb/s (USB 3.0)

Rozměry: 63 mm x 123,2 mm x 12,5 mm

Barva: světle zlatá

Hmotnost: 120 g

Zabudovaný slot na SD kartu

Přístup z až 8 zařízení najednou

Nabíjecí baterie s výdrží až 8 hodin při streamování dat

Funkce Internet Pass-Thru Mode

Dvouletá záruka

Obsah balení

Canvio AeroMobile

Kabel USB 3.0 (MicroB – A, 45 cm)

Síťový adaptér

Návod k instalaci

Systémové požadavky3

iOS verze 5.1 až 7, Android™ verze 2.3 až 4.2, Microsoft® Windows® 10, 8.1, 8, 7, Mac OS X® Lion, Mac OS X® Mountain Lion

K dispozici rozhraní bezdrátové sítě LAN

3 kompatibilita se může lišit v závislosti na konfiguraci hardwaru a operačním systému.   

Canvio_AeroMobile_00_beauty

Written by:

Published on: 5.8.2015

Filled Under: tiskové zprávy