Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Facebook Messenger dospěl, už má svou asistenku „M“

Konečně jsme se dočkali. Facebook Messenger obdržel asistentku, která se nakonec nejmenuje podle sekretářky Jamese Bonda, jak jsme se domnívali, nýbrž podle jeho šéfky. David Marcus prozradil, že Facebook začal oficiálně testovat novou službu „M“. Navíc oproti zprávám z minulého měsíce nejde o lidského operátora, ale umělou inteligenci ovládanou člověkem.

Zřejmě se nebude jednat o hlasovou asistenku, kterou známe v podobě Google Now, Cortana či Siri. Celkově se M bude lišit, protože například mluvit na vás vůbec nebude. Uživatelům bude nabízet odpovědi na jednoduché otázky o počasí až po složitější otázky týkající se všeobecných znalostí. Bude však moci i reálně udělat něco za vás. Například ji můžete požádat o koupení dárku, který M objedná. Stejně tak zvládne rezervovat místo v restauraci a následně je vám i schopna naplánovat cestu.

facebook-m-840x546

 

Written by:

Published on: 27.8.2015

Filled Under: novinky