Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

HBO a HBO HD na celý víkend zdarma

Společnost HBO Europe si přichystala k premiéře nového šestidílného krimi-thrilleru Mamon volné vysílání u několika operátorů. Celý víkend a to od 23. do 26. října, budou moci diváci u vybraných operátorů moci sledovat zdarma kanály HBO CZ a HBO HD CZ.

Lidé budou moci shlédnou nejen první díl seriálu Mamon, jehož premiéra se bude vysílat v neděli ve 20:00, ale také širokou nabídku filmů a seriálů, které HBO vysílá. Do této promo akce se zapojili mimo jiné také operátoři jako je freeSAT Česká republika, Skylink, O2tv, na slovensku pak např. MagioTV, MagioSat, freeSAT Slovenská republika, UPC a další.

Kriminální seriál Mamon v temném severském stylu pro HBO Europe natočil známý český režisér Vladimír Michálek, držitel Českého lva. Hlavní roli ztvárnil Matěj Hádek, představí se i řada dalších známých českých herců, mimo jiné Michal Dlouhý, Eva Leimbergerová, Tereza Hofová, Gabriela Míčová, Daniel Tůma, Igor Bareš a Ondřej Malý.

Photo © Home Box Office (HBO) / Nikolas Tušl

Děj seriálu Mamon je zasazen do období převratných politických a ekonomických změn, které Česká republika zažívala v 90. letech. Vypráví příběh investigativního novináře Petra Vlčka, který se zabývá případem podezřelé privatizace a tunelování významného státního podniku, jemuž šéfuje jeho bratr Daniel. Daniel pod tlakem spáchá sebevraždu a vše naznačuje tomu, že se stal obětí mocenských her a pletich z minulosti.

Program HBO vysílá prémiový filmový a seriálový obsah ze světové kinematografie a vlastní produkce, bez reklamy, do níž kromě Mamonu patří i Impérium – Mafie v Atlantic, Až po uši a mnoho jiných.

S HBO GO se nyní k seriálové novince Mamon dostanete ještě snáze a rychleji – každý nový díl bude na HBO GO k dispozici celý týden před televizní premiérou.

Na omezenou dobu si navíc nyní aplikaci s více než 2500 hodin filmů a seriálů může vyzkoušet úplně každý, bez nutnosti předplatného. Stačí se jednoduše registrovat přes seriálovou webovou stránku www.hbo.cz/mamon

Po jednoduché registraci na této stránce také získáte přístup k speciální nabídce na HBO GO, kde budou kromě seriálu Mamon přístupné první epizody populárních seriálů jako Hra o trůny, True Blood – Pravá krev nebo Sopránovi, celé řady seriálů z domácí i americké originální produkce HBO – napínavý Temný případ nebo komediální Girls. Postupně budou přibývat i první dvě řady Terapie s Karlem Rodenem, 11 Českými lvy oceněná minisérie Hořící keř nebo doposud divácky nejúspěšnější seriál z produkce HBO, Až po uši režiséra Jana Hřebejka.

Program vysílání seriálu Mamon:

  1. OBĚŤ (neděle 25. října, 20.00)
  2. ABRAHÁM (neděle 1. listopadu, 20.00)
  3. VOLNÝ PÁD (neděle 8. listopadu, 20.00)
  4. PŘÍTEL (neděle 15. listopadu, 20.00)
  5. NA KONCI ULICE (neděle 22. listopadu, 20.00)
  6. STRÝČEK SAMUEL (neděle 29. listopadu, 20.00)

OPAKOVÁNÍ: Vždy následující pondělí (18.00), středu (20.00), pátek (22.00) a neděli (11.00).

MAMON – film o filmu: https://www.youtube.com/watch?v=_V0RdQRqxKs

MAMON- trailer: