Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Toshiba 
Satellite Pro A40-C – 14 palcový pracant

14 palců s matným Full HD pro vaši práci, tak přesně to je nový notebook představený společností Toshiba, který se začne prodávat příští týden. V pozoru by měli být převážně profesionální firemní uživatelé.

První představená konfigurace nese označení Satellite Pro A40-C-150, tepe v ní procesor Intel® Core™ i5 Skylake, disponuje 8 GB operační paměti RAM a klasickým plotnovým pevným diskem s kapacitou 500 GB. Výbava zahrnuje čtečku otisků prstů a SmartCard, TPM čip, tři rozhraní USB 3.0, RGB, HDMI, RJ-45, slot pro paměťové SD karty a konektor pro sluchátka a mikrofon.

Satellite-Pro-A40-C_beauty_02_Win10

Grafický výpočetní výkon zajišťuje grafická karta Intel® HD Graphics 5200 integrovaná v čipu procesoru. Samozřejmostí je i Intel Pro WiDi – technologie pro bezdrátový přenos obrazu na velké displeje pro účely prezentací, navíc s řadou bezpečnostních funkcí, které zabraňují nechtěné zobrazení citlivých firemních informací na nežádoucích obrazovkách.

Kvůli potřebám společností, které využívají vlastní interní systémy, je dodávána s předinstalovaným systémem Windows 7 Professional a přibalenými DVD disky s Windows 10 64bit Pro.

Doporučená koncová cena činí 23 390 Kč, včetně DPH.

Nadstandardní záruka
I tento cenově dostupný model poskytuje tříletou záruku, která je doplněna roční Zárukou spolehlivosti (Reliability Guarantie). Ta zajistí zákazníkovi, že pokud mu během prvního roku od zakoupení notebook vypoví službu vinou výrobní vady, získá kromě záruční opravy také celou pořizovací cenu zpět.

Written by:

Published on: 30.3.2016

Filled Under: novinky

, ,