Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

freeSAT zařadil Sport 1 HD „cze“

Satelitní operátor freeSAT s potěšením oznamuje svým zákazníkům přidání nového sportovního programu – Sport 1 HD, který bude pro všechny zákazníky k dispozici v balíčku freeSAT Medium HD.

Již ode dnes – 19. dubna si mohou všichni fanoušci sportu přepnout televizi na pozici 125 a užívat si svůj oblíbený program Sport 1 HD ve vysokém rozlišení. Stanice se nachází v balíčku freeSAT Medium HD, příp. freeSAT HD – platí pro ty, kteří mají starší kampaně.

Mezi zajímavé sportovní tipy bezpochyby patří fotbalové ligy jako Serie A, Lique 1 nebo Pohár DFB. Další sportovní události jako Formule 1 Continental, hokejová liga včetně Slovanu Bratislava, amerického fotbalu – NFL, NBA, golf, rugby, box a další atraktivní sporty jsou také v rámci sedmidenního programu.

Tento kanál se měl stát součástí nabídky freeSAT již 7. září loňského roku. Tehdy ovšem toto rozšíření programové nabídky ztroskotalo na partnerovi freeSATu , který měl pro tento program zajistit distribuci na satelitu Thor. Nyní se ovšem sportovní fanoušci konečně dočkali.

Pozice Sport 1 HD „cze“ obsahuje dvě audio stopy – českou a slovenskou. Druhá zmiňovaná vysílá ve slovenštině pouze při přenosech Formule 1.

Připomeňme, že freeSAT před týdnem rozšířil svou programovou nabídku o druhý kanál RTVS ve vysokém rozlišní – Dvojka HD. Aktuálně má základní balíček freeSAT Medium HD 17 programů ve vysokém (HD) rozlišení.

http://www.pcdays.cz/2016/04/freesat-zaradil-dvojku-hd/

freeSAT se tak stal druhým satelitním operátorem, který zařadil Sport 1 HD do své nabídky. Tím prvním je „zrekonstruovaná“ satelitní platforma Nová Digi TV, která patří společnosti Lama Enegry. Naopak tato stanice v HD rozlišení stále chybí u operátora Skylink.

Technické parametry pro naladění Sport 1 HD „cze“:

Satelit: Thor 6 (0,8°W)
Kmitočet: 12 380 MHz
Polarizace: Vertikální
FEC: 5/6
Symbolová rychlost: 28 000
Norma: DVB-S/QPSK

Written by:

Published on: 19.4.2016

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , , ,