Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Bose QuietComfort 35, ticho bez drátů

Na náš trh právě vstupují moc zajímavá over-ear sluchátka od legendární značky Bose. Nejen, že jsou bezdrátová a i tak si zachovávají výbournou kvalitu reprodukce, ale dokonce disponují i funkcí aktivního potlačení okolních zvuků Bose QuietComfort. Tou se mimochodem pyšní i sluchátka stejné značky používané pro posádky vrtulníků.

QuietComfort_35_wireless_headphones_silver

V reálu to funguje následovně. Stojíte na rušné ulici, nasadíte si sluchátka a rázem jste přeneseni do ráje ticha. Osobně právě kvůli výbornému odrušení okolních zvuků používám In-Ear pecky, tam se ale bavíme jen o utěsnění otvoru do ucha a pouštění zvuku prakticny napřímo do ucha. V případě Bose se využívá aktivní technologie, kde každý z náušníků má vestavěny dva mikrofony. Jeden snímá vnější ruchy a druhý monitoruje vámi přehrávaný zvuk. Aby se eliminovaly rušivé elementy z okolí, okamžitě se do uší posílá fázově obrácený obraz zvuků z okolí.

Zvuk sluchátek Bose si samozřejmě nese průzračné výšky, přesné středy a mohutné basy. Pokud ke špičkové reprodukci přidáte navíc odrušení okolního hluku pomocí funkce QuietComfort, získáte ideální poslechové podmínky téměř kdekoliv.

Pro QuietComfort 35 byla vybrána bezdrátová konstrukce, vhodná i pro celodenní nošení. Na integrovanou nabíjecí Li-On baterii je možné poslouchat hudbu nepřetržitě až 20 hodin. Vybaveny jsou i vestavěným mikrofonem. Vypínač a ovládací prvky hlasitosti, pauzy a přijmutí hovoru jsou zasazeny na pravou stranu. Uživatel má na výběr mezi černým a stříbrným provedením.

Ke spojení se svými sluchátky Bose je ideální použít aplikaci Bose Connect. Ta ve spojení s funkcí NFC usnadňuje párování se zařízením. Bose QuietComfort 35 jednoduše přiblížíte ke smartphonu a v tom okamžiku proběhne spojení. V aplikaci můžete mimo jiné nastavit čas, po kterém se při nepoužívání sluchátka vypnou a tak šetřit jejich baterii. Praktickou možností je spárování se dvěma zařízeními najednou. Tuto vlastnost využijete například ve chvíli, kdy budete sledovat videa na tabletu nebo počítači a zároveň vám zazvoní telefon. Bose QuietComfort 35 dokáží komunikovat s oběma přístroji.

Základní cena pro Evropu byla stanovena na 379,95 €, doporučená koncová cena pro ČR bude ještě upřesněna.

Written by:

Published on: 17.6.2016

Filled Under: novinky

, , ,