Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

freeSAT se rozšiřuje o Prima HD, Prima CC, FilmBox Premium HD a Wau

Satelitní poskytovatel freeSAT se dnes – 22. srpna rozšířil o 4 nové programy. Konkrétně jde o programy Prima HD, FilmBox Premium HD, Prima Comedy Central a Wau.

logo freesat

FreeSAT doplňuje chybějící základní programy a přidává i něco navíc. Programy Prima HD, Prima Comedy Central a Wau byly umístěny do balíčku Medium HD. Stanice FilmBox Premium HD pak do prémiového balíčku FilmBox Pak. Tento prémiový balíček nově obsahuje 5 programů, z toho 2 v HD kvalitě. FreeSAT je momentálně jediným satelitním poskytovatelem, který poskytuje svým abonentům filmový program FilmBox Premium v HD rozlišení.

Oficiální nabídka pro freeSAT Česká republika avšak i nadále zůstává ochuzena o program Wau, ten je dostupný pouze pro region SR. Na rozdíl program Prima Comedy Central nebyl zařazen do nabídky freeSAT Slovenská republika. Uživatelé s pronajatými boxy od freeSATu naleznou Prima HD na pozici č. 31 (CZ)/36 (SK), Prima Comedy Central na č. 33 (pouze freeSAT CZ), Wau na č. 31 (pouze freeSAT SK) a FilmBox Premium HD na č. 74. Abonenti s vlastními přijímači musí provést ruční ladění dle parametrů uvedených na konci tohoto článku. Všechny nově přidané programy jsou v MPEG-4/SD nebo MPEG-4/HD. Pro jejich příjem se tedy zapotřebí HD satelitní přijímač.

FilmBox Prmium HD logoFilmbox Premium HD je synonymem filmové zábavy a zákazníci satelitní televize freeSAT si jej nově mohou vychutnat ve vyšší kvalitě. Program je ideální volbou pro všechny, kdo chtějí vidět nejlepší filmy ještě předtím, než je odvysílají běžné televize. Skvělí herci, napínavé zápletky, hollywoodské trháky ověnčené Oskary i uznávaná evropská umělecká kinematografie.

Prima HD logoČeská komerční televizní stanice Prima HD je plnoformátovou televizí pro diváky všech věkových kategorií a zájmů. V poslední době se orientuje především na seriály. Vedle známých zahraničních akvizic výrazně investuje i do vlastní produkce. Krimiseriály, zábava, rodinné seriály, telenovely i celovečerní filmy, to vše si nyní budou moci diváci vychutnat v HD kvalitě.

Prima Comedy Central logoPrima Comedy Central dělá čest svému jménu. Jakákoli zábava má na tomto programu své místo. Komediální seriály, sitcomy, animované sitcomy i stand-up komedie jsou prostřednictvím Prima Comedy Central dostupné v České republice necelý rok, ale už si našly své publikum. Program přináší českou i zahraniční produkci, všechny pořady jsou dostupné v češtině.

Wau logoCílovou skupinou slovenské televize WAU jsou především mladé a aktivní ženy a tomu je přizpůsobena i programová skladba. Základem nabídky jsou slovenské i zahraniční reality show, telenovely a romantické filmy. Ve vysílání se však nachází i zajímavé dokumenty, filmy anebo krimi seriály.

Parametry pro naladění:

Prima HD – 12.054 H 3/4 30000 DVB-S2  (ST)
Prima Comedy Central – 11.843 V 3/4 30000 DVB-S2 (UPCD)
FilmBox Premium HD – 11.977 H 3/4 30000 DVB-S2  (ST)
Wau – 12.054 H 3/4 30000 DVB-S2 (ST)