Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Bavte se po svém s novými notebooky Lenovo YOGA

Praha, 25. října 2016 – Čtyři režimy použití přichází v nejnovějším balení. Společnost Lenovo uvádí novou generaci vícerežimových notebooků Lenovo YOGA 510 a YOGA 710. Vynikající výkon, jasný dotykový displej, pohlcující zvuk a elegantní design představují jen několik z mnoha předností těchto zařízení.

lenovo-yoga-710_family

Uživatelé ocení jejich všestrannost nejen při práci, ale i ve volných chvílích a díky podsvícené klávesnici u modelu Lenovo YOGA 710 si dokonce budou moci užívat zábavu dlouho do noci. Široké možnosti konektivity a sada předinstalovaných aplikací včetně Lenovo SHAREit a REACHit pro snazší správu a sdílení dat jsou u obou zařízení samozřejmostí.

Vyšší produktivita s Lenovo YOGA 710

Notebook Lenovo YOGA 710 je dostupný s 14 nebo 15,6palcovým bezrámečkovým Full HD IPS displejem. Navržen byl s ohledem na požadavky uživatelů, kteří často cestují a svůj notebook potřebují mít neustále u sebe. Stejně jako další produkty z řady YOGA nabízí čtyři různé režimy použití, se kterými se snadno přizpůsobí jakékoliv vaší činnosti. Zároveň je velmi tenký a lehký. Váží pouze 1,5 kg, respektive 1,9 kg, takže se na cestách příliš nepronese. Uživatelé tak mohou vyřídit pracovní emaily, pustit si svůj oblíbený film, poslouchat relaxační hudbu nebo předvést kamarádům fotky z dovolené kdekoliv s pomocí jediného zařízení.

lenovo-yoga-710

Ve svém elegantním kovovém těle spojuje Lenovo YOGA 710 až sedmou generaci procesorů Intel Core i7, grafickou kartu NVIDIA GeForce 940 MX a operační paměť až 8 GB DDR4. Je tak jedním z nejvýkonnějších konvertibilních zařízení na trhu. Rychlé SSD úložiště s kapacitou až 512 GB zajistí bezproblémový běh všech aplikací a rychlý zápis dat. Milovníci filmů a dobré hudby určitě ocení vynikající zvuk z reproduktorů JBL podpořený technologií Dolby Audio.

Streamujte s Lenovo YOGA 510

S vynikajícím výkonem přichází také Lenovo YOGA 510 díky až sedmé generaci procesorů Intel Core i7 a grafické kartě AMD Radeon. Notebook svým uživatelům poskytne dostatek prostoru pro celou sbírku filmů, hudby, fotografií a řadu dalších důležitých dokumentů. S kapacitou až 1 TB HDD nabízí až dvakrát větší úložiště než jiná konvertibilní zařízení.

lenovo-yoga-510_detail

Prezentace a obrázky se budou krásně vyjímat na kompaktním 14palcovém nebo větším 15,6palcovém dotykovém Full HD IPS displeji. Při sledování filmů či poslechu hudby se o dokonalý zvuk postarají také stereo reproduktory s certifikací Harman Audio, které ještě umocní vizuální zážitek.

lenovo-yoga-510

Lenovo YOGA 510 navíc své uživatele osvobodí od neustálého hledání připojení pro adaptér. Notebook se totiž pyšní baterií s výdrží až 8,5 hodiny a technologií rychlého nabíjení. Díky ní bude YOGA 510 znovu nabitá na maximum už za dvě a půl hodiny, což je o 40 % vyšší rychlost než u ostatních notebooků.

Cena a dostupnost

Lenovo YOGA 510 je k dispozici za cenu začínající na 12 999 Kč včetně DPH.Notebook Lenovo YOGA 710 je na našem trhu dostupný za cenu od 19 999 Kč s DPH.

Written by:

Published on: 25.10.2016

Filled Under: tiskové zprávy

, , ,