Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Pořiďte si do vaší firmy repasovanou IT techniku a ušetřete

Začínáte s podnikáním na internetu? Rozšiřujete vaši firmu? Nákupu výpočetní techniky se nevyhnete, ať už se váš byznys týká čehokoliv. Do hardwarového vybavení firmy ale nemusíte vrážet majlant. Pro běžnou administrativu vám bohatě vystačí repasované stroje.

Kvalitní a spolehlivá technika za neporovnatelnou cenu

Pokud se ve vaší firmě nezabýváte hardwarově náročnými věcmi, jako je vývoj počítačových her, 3D modelování, animace a podobně, nebudete od počítačů a další techniky vyžadovat žádné extra vysoké výkony. V takovém případě můžete s lehkým srdcem sáhnout po repasované výpočetní technice, tedy použité technice, která prošla odbornou rekonfigurací, otestováním a novou instalací ovladačů.

computer-472016_1920

Na co si dát při výběru pozor?

Bojíte se, že použitá technika nebude spolehlivá? Že v horlivé snaze ušetřit peníze ve skutečnosti zakoupíte nekvalitní stroje, které vás ve výsledku budou stát mnohem více? Můžeme vás uklidnit, stačí dodržet několik zásad při nákupu repasované techniky a nemusíte se bát, že sáhnete vedle:

  • Hledejte kvalitu a pořiďte si značkovou repasovanou techniku. Co se týká počítačů, administrativní pracovníci si nemohou vynachválit značky Dell, Lenovo nebo HP Compaq. Zejména Dell se často používá právě pro repasy, díky své dlouhé výdrži.
  • Zaměřte se na spolehlivého dodavatele. Profesionální dodavatelé, kteří svou práci dělají poctivě a v repasované technice se vyznají, vám na zboží poskytnou také záruku, případně i pozáruční servis. Firmy, které usilují pouze o zisk, nic takového nenabízejí.
  • Podívejte se na pořizovací cenu stroje. Díky tomu zjistíte, jak kvalitní komponenty produkt obsahuje. Získáte tak mnohem lepší představu o kvalitě přístroje, než při porovnání jeho současné ceny.

Levná, plně funkční a šetrná k životnímu prostředí. Taková je repasovaná výpočetní technika, která je ideálním společníkem pro váš online byznys.

pc-1776995_1280

Dlouhá výdrž, funkčnost a věhlas známých značek

Repasovaná technika většinou pochází z větších firem, které musí jít s dobou a časem tak obměňují starší techniku za novější. Použité stroje jsou ale stále funkční a výkonné, jelikož byly koncipovány na delší provoz, než dobu záruky. Právě proto mezi nimi najdete zejména produkty lepších značek, jako je zmiňované Lenovo, HP Compaq nebo Dell.

Sečteno a podtrženo, pokud dodržíte výše uvedené rady, může být pro vás nákup repasované techniky skvělou cestou k pořízení spolehlivého a zároveň kvalitního přístroje do vaší firmy.

Autorem článku je Technimax, společnost zabývající se distribucí repasované techniky.

Written by:

Published on: 7.12.2016

Filled Under: inzerce, novinky, vychytávky

, , , ,