Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

FLIX TV spustila své služby na Slovensku

Nejmladší český satelitní poskytovatel FLIX TV expanduje na Slovensko. Od začátku prosince 2016 zákazníci ze Slovenska též mohou využívat služby FLIX TV. Firma buduje svou partnerskou síť na Slovensku, aby poskytla svým slovenským zákazníkům to nejlepší.

FLIX TV logo

FLIX TV vstupuje na slovenský trh s předplacenou kartou na šest měsíců. Předplacenou kartu FLIX TV se satelitním přijímačem, potřebným ke sledování programů, zakoupí zákazníci u smluvních partnerů. Síť smluvních partnerů se neustále rozšiřuje. Po zakoupení smart karty a zařízení je nutné do 30 dnů od nákupu kartu zaregistrovat v zákaznické zóně www.flixtv.sk. Profesionální a snadno použitelná zákaznická zóna umožňuje zákazníkům komfortní správu služeb. Zákazníci tím získají přístup k nabídce balíčku Dobrá TV po dobu 6 měsíců. Balíček Dobrá TV obsahuje 65 programů, z toho 18 v HD kvalitě. Po uplynutí 6 měsíců budou mít zákazníci hned několik možností, jak využívat služby dále. Jednoduše půjde prodloužit předplatné balíčku Dobrá TV, vybrat rozšířenou nabídku, nebo některý tématický balíček.

Předplacenou kartu pro SR, s potřebným vybavením, si lze zakoupit na Slovensku u partnera WOODENSKY, s r. o. , Prešov. Seznam partnerů bude k dispozici na stránkách www.flixtv.sk. Potenciální obchodní partneři mohou kontaktovat Flix TV Slovensko na telefonním čísle: +421 220 510 406.

Momentálně je pro všechny zákazníky na území SR k dispozici služba Dobrá TV (65 programů) + set-top-box za 89,99 EUR/6 měsíců.

Balíček Dobrá TV obsahuje následující programy:

  • Slovenské: STV 1 HD, STV 2 HD, Markíza HD, JOJ HD, JOJ Plus, Dajto HD, Doma, Wau, TA 3, TV Lux
  • České: ČT 1 HD, ČT 2, Nova HD, Prima HD, Nova Cinema, Fanda, Prima Cool, Prima Love, TV Barrandov, Kino Barrandov,  Telka, Smíchov, ČT 24, Noe
  • Filmové: JOJ Cinema HD, CS Film/CS Mini, FILM+, AXN Czech, AMC, FilmBox Plus
  • Dokumentární: Prima Zoom, Animal Planet HD, Discovery Channel, Discovery HD Showcase, Discovery World, National Geographic, National Geographic Wild, Viasat Explore, Viasat History, Travel Channel HD, History, Kinosvět, Spektrum, Spektrum Home, TLC, TV Paprika
  • Sportovní: ČT Sport HD, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Sport 1, Sport 2 HD, Arena Sport 1
  • Dětské: ČT:D/ČT art, RiK, Disney Channel, Minimax
  • Hudební: Óčko, Kerrang, Brava HD, Šlágr

Written by:

Published on: 6.12.2016

Filled Under: novinky, TV Vysílání