Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Skylink zařadil Sport 1 HD, JOJ Cinema HD, Prima +1 HD a JOJ + HD

Satelitní poskytovatel Skylink představil novinky v programové nabídce. Byly zařazeny programy Sport 1 HD, JOJ Cinema HD, Prima +1 HD, JOJ +1 HD a „Skylink Ochutnávka“.

Po dlouhém čekání se diváci konečně dočkali stanic Sport 1 HD a JOJ Cinema HD. Doposud byly tyto stanice dostupné u satelitního operátora Skylink pouze v SD rozlišení. Zde nejvíce trpěli sportovní fanoušci, kteří měli pouze nekvalitní SD verzi stanice Sport 1.

Vysílání původních stanic v SD rozlišení – JOJ Cinema a Sport 1 bude v blízké době ukončeno. Zařazení kanálů zůstává beze změny: JOJ Cinema HD balíček Smart a vyšší a Sport 1 HD balíček Multi a vyšší.

Nový kanál FTV Prima Prima +1 běží od 7. prosince od 14.30 exkluzivně pro předplatitele satelitního operátora Skylink. Nový kanál umožní divákům sledovat jejich oblíbené pořady z hlavního kanálu Primy s hodinovým časovým posunem. Diváci tak ještě ten den mohou sledovat své oblíbené pořady, které si včas nestihli pustit. „Jsem rád, že jako první v České republice přinášíme divákům možnost sledovat hlavní kanál Prima s hodinovým časovým posunem. Věřím, že stejně jako v zahraničí čeští diváci tento koncept ocení. Každý z nás to zajisté zažil – zpozdíte se, uteče vám začátek oblíbeného pořadu a poté se marně snažíte zorientovat v ději. Koncept o hodinu posunutého vysílání tento problém řeší,“ vysvětluje Marek Singer, generální ředitel FTV Prima.

Stejně jako FTV Prima, spustila i slovenská společnost JOJ svůj hlavní kanál s hodinovým časovým posunem – JOJ +1 HD.

Poslední novinkou na Skylinku je pozice „Skylink Ochutnávka“„Nejedná se v pravém slova smyslu o nový program, ale pouze o pevně určenou programovou předvolbu, na které naši zákazníci vždy najdou jeden z programů placené nabídky Skylinku. Zákazníci Skylinku, kteří si nepředplácejí placený balíček, budou mít tedy možnost si některé programy „ochutnat“,“ vysvětlil Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group, která platformu Skylink provozuje.

Technické parametry Sport 1 HD, Prima +1 HD, TV JOJ +1 HD, JOJ Cinema HD:

Družice: Astra 3B (23,5°E)
Frekvence: 12 070 MHz
Polarizáce: Horizontální
FEC: 3/4
SR: 27500
Norma: DVB-S
Modulace: QPSK

Stanice Sport 1 HD jsou již dlouhou dobu součástí nabídek Nová Digi, Digi2GO, freeSAT, MagioSAT, UPC CZ, O2 TV. Skylink je tak jedním z posledních velkých poskytovatelů, který zařadil až nyní Sport 1 ve vysokém HD rozlišení. Stanice JOJ Cinema je v HD rozlišení dostupná u nejmladšího satelitního poskytovatele FLIX TV nebo v kabelové síti u UPC CZ.