Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

FLIX TV spustila novou kampaň – první rok za 50%

Satelitní operátor FLIX TV spustil novou kampaň, kdy noví zákazníci získají slevu 50 % na prvních 12 měsíců.

FLIX TV logo

Noví zákazníci, kteří si nyní objednají službu od českého satelitního poskytovatele FLIX TV získají programovou nabídku za poloviční cenu na celých 12 měsíců. Od 13. měsíce pak bude platba dle standardního ceníku. Zákazník při volbě základní nabídky Dobré TV tak bude prvních 12 měsíců platit pouze 149 Kč/měsíc, od 13. měsíce pak standardně 299 Kč/měsíc.

Noví zákazníci při této kampani získávají jeden HD satelitní přijímač FlixBox HEVC, dekódovací FlixKartu, instalační sadu (parabola, LNB, příslušenství) a standardní instalaci technikem zdarma.

O této akci operátor informoval na svém facebookovém profilu.

a

Operátor myslí i na zákazníky, kteří chtějí sledovat jeho služby na 2 TV. Pro tyto zákazníky aktuálně běží jiná kampaň, kde zákazník získá vybavení na 2 TV (2x FlixBox HEVC, 2x FlixKarta, instalační sada) a standardní instalaci, to vše v celkové hodnotě více jak 7000 Kč za pouhou 1 Kč.

Written by:

Published on: 13.12.2016

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , ,