Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Díky DIGI2GO, vám už v televizi nic neuteče!

Kde jsou ty časy, když jsme měli doma jednu televizi, o kterou se všichni prali. Dětský sen mnoha mileniálů se naplnil, televizní kanály se dají oficiálně sledovat i přes internet.

Díky službě DIGI2GO od poskytovatele satelitní televize DIGI TV, to není žádný problém. Jednoduše si nainstalujete aplikaci pro iOS/ Android do svého chytrého telefonu nebo tabletu a můžete sledovat odkudkoliv. Další, ještě univerzálnější možností, je využít webového přehrávače.

Snímek obrazovky 2017-01-29 v 16.16.39

Konfigurace je nesmírně jednoduchá, vlastně se jen přihlásíte svým účtem a vyberete kanál. Žádné otravné nastavování parabol, družic ani připojování kabelů vás tady nečeká.

Základní nabídka za 349 kč/měsíc

V základní nabídce Digi2Go najdete níže vypsaných 60 stanic. Jedná se o slušný základ, ve kterém mně osobně nic nechybí. Třeba programy Discovery Channel, Travel Channel, National Geographic, MTV Europe a Viasat Explorer opravdu stojí za to. Dívat se můžete až ze 4 zařízení naráz, takže je DIGI2GO ideální volba pro celou rodinu. Úplná nabídka pak čítá 87 programů a vyjde na 749 kč za měsíc.

Snímek obrazovky 2017-01-29 v 23.04.23

Celý seznam základní nabídky:

ČT1 HD, ČT2 HD, ČT24, Nova HD, Smíchov HD, Telka HD, FANDA HD, Prima HD, Prima LOVE HD, TV Barrandov HD, Jednotka HD **, Dvojka HD **, JOJ Family HD, ČT : D / A, Barrandov Plus, Duck TV, Minimax, Nickelodeon, Disney Channel, Nova Cinema HD, Prima COOL HD, Prima MAX HD, Kino Barrandov, AMC, AXN, FilmBox, FilmBox Plus, Film+, ČT sport HD, Nova Sport 1 HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Sport1, Sport2, Dorcel TV, Prima ZOOM HD, Discovery Channel HD, ID XTRA HD, TLC, National Geographic, National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, CBS Reality, Animal Planet HD, CBS Drama, Spektrum HD, Travel Channel, Viasat Explorer/Spice, Viasat History, Viasat Nature, Fishing and Hunting, Óčko TV, Šlágr TV, TV Paprika, Food Network, MTV Europe, VH1, Fashion TV CZ

Digi2Go nastavení

Kvalita

Některé programy běží v HD kvalitě (720p), jiné pouze v SD (576p), na rok 2017 je to možná přece jenom trochu málo. 2K rozlišení je už u telefonů i notebooků standardem a 4K taktéž není žádná rarita.

V diskuzích na internetu jsem zaznamenal hodně reakcí, ve kterých si lidé stěžují na sekání nebo totální kousnutí aplikace. Na mém Samsungu Galaxy S6 Edge+ fungovalo vše bez plynule a problémů, takže tyto zprávy potvrdit nemůžu.

digi2go-vs-ct

Zvednutý ukazovák ale mám k naprostému ignorování poměru obrazu. Stejně tak si nemůžete v mobilní aplikaci vybrat kvalitu, ve které chcete streamovat.

Archiv až 72 hodin a přehrávání od začátku

DIGI2GO má hned několik vychytávek, které možná vaše televize nemá. Vzpomínáte, jak jste naposledy utíkali přes celé město, jen abyste stihli finále Tvoje tvář má známý hlas? Tak tohle už není žádný problém, protože DIGI2GO má v základu archiv s historií až 72 hodin, aniž byste museli cokoliv nahrávat. Prostě si jen kliknete na pořad a dáte přehrát. Můžete si klidně pustit i právě hrající Vraždy v Midsomeru hezky od začátku, abyste nepřišli o klíčovou úvodní scénku.

Screenshot_20170129-163732

Nahrávání

Jedete-li na dlouhou dovolenou a přece jenom nechcete přijít o své oblíbené díly Ulice, oceníte možnost nahrávání pořadů až na dobu 30 dní.

Možnost připojit i televizi

DIGI2GO je plně kompatibilní i s jakoukoliv televizí. Za poplatek 69 korun měsíčně, si můžete pronajmout speciální STB Arris VIP 1113, který umožní vaší televizi příjem internetového vysílání (IPTV). Podrobnější recenzi přijímače STB Arris VIP 1113, si budete moct přečíst už brzy v dalším článku, kde budeme s DIGI2GO pokračovat.

Written by:

Published on: 29.1.2017

Filled Under: novinky, TV Vysílání, vychytávky

,