Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Cenová revoluce, díky ChatSIM můžete chatovat po celém světě za 395 korun za rok!

ChatSIM se bezesporu dá označit za noční můru tradičních operátorů, kteří rýžují na roamingu. Za roční poplatek 395 korun totiž můžete zdarma chatovat až ze 150 zemí světa přes těchto 7 komunikačních služeb: Messenger, WhatsApp, Telegram, BBM, WeChat, QQi, Line, Hike a Kakao.

Osobně je mi trochu líto, že nemám dual-sim telefon, protože jinak bych měl ChatSIM nonstop v jednom ze slotů. Není nic horšího, než když se v zahraničí „ztratí“ více lidí, nebo se chtějí na něčem nezávisle na místě domluvit. To pak stovky za roaming jen letí.

Za zmíněných 395 korun ročně, můžete používat textové služby všech zmíněných chatovacích aplikací, včetně emotikonů. Pokud budete chtít kromě textu posílat i fotky, video nebo si zavolat, je funkce zpoplatněna dle ceníku. Cena za danou funkci se může lišit v závislosti od zóny, přičemž ale do nejnižšího tarifu nespadají jen země EU, ale například i Austrálie, Hong Kong, Malajsie či Venezuela.  Seznam zemí, v nichž je možné komunikovat v rámci jednotného celosvětového paušálu 395 Kč je uveden na stránkách www.datanacesty.cz/pokryti. Chatovat zdarma samozřejmě můžete i v rámci ČR.

ChatSIM je kompatibilní se všemi typy telefonů a velikostí slotů pro SIM kartu od klasické „velké“ karty až po nejmenší Nano SIM. Pro její použití je třeba pouze založit kartu do smartphonu a nastavit přístup k operátorovi. ChatSIM má své vlastní telefonní číslo.

TIP: Když tuhle SIM kartu nakombinujete ještě s offline mapovou aplikací celého světa MAPS.ME (zdarma), budete mít v zahraničí skoro vyhráno.

ChatSIM lze již nyní objednat na stránkách www.datanacesty.czCelkové náklady pro založení a funkčnost ChatSIM je 2x 395 korun, čili 790 Kč. Jedná se o poplatek za zřízení karty + základní roční licence. Další prodloužení (po roce) je za zmíněných 395 korun, bez smluvního závazku.

Written by:

Published on: 9.4.2017

Filled Under: novinky

,