Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Internetová televize Lepší.TV

Představujeme Vám Lepší.TV! Nyní ne v podobě programového balíčku satelitního poskytovatele FLIX TV, ale internetovou televizi společnosti goNET s.r.o., která zahájila svůj provoz v prosinci loňského roku.

Možná si někdo může říct, že v této době, když jsou na trhu „velké ryby“ s IP televizí nebude mít Lepší.TV možnost se uchytit. Opak je ale pravdou! Lepší.TV přináší zákazníkům za přijatelnou cenu přístup k již 70 stanicím, z toho 28 je v HD rozlišení. Velkou výhodou je především zpětné zhlédnutí. To je na vybraných stanicích až 30 dnů! Pokud tedy někdy nestihnete svůj oblíbený pořad, nemusíte zoufat – pustíte si ho zítra, za týden nebo za dva…

Službu lze sledovat na jakémkoliv chytrém zařízení, tj. telefon, tablet, PC, televize a nebo na originálním Lepší.TV BOXu. Stačí Vám pouze internetové připojení bez ohledu na poskytovatele. Jedinou podmínkou je minimální rychlost internetu 3 Mb/s. PCDAYS pro Vás chystá recenze jak originálního Lepší.TV BOXu, tak využívání Lepší.TV na mobilním zařízení a PC – máte se na co těšit!

Operátor aktuálně nabízí jeden programový balíček za 199 Kč měsíčně. Při roční platbě navíc poskytuje slevu – 189 Kč/měsíc. Pro ty, kteří chtějí využít nabídku Lepší.TV BOXu má operátor dvě možnosti – měsíční pronájem za 99 Kč nebo jednorázový odkup nyní za akční cenu 1.999 Kč.

Aktuální programová nabídka

  • Klasické české: ČT 1 HD, ČT 2 HD, Nova HD, Prima HD, Nova Cinema HD, Nova 2, Nova Action HD, Nova Gold, Prima Cool HD, Prima Love HD, Prima Comedy Central, Prima MAX HD, TV Barrandov HD, Kino Barrandov HD, Barrandov Plus HD, Barrandov Family, ČT art HD, Mňam TV, Relax, Noe
  • Filmové: JOJ Cinema HD, FilmBox Premium, FilmBox, FilmBox Plus, Horor Film, CS Film
  • Dětské: ČT :D HD, Nickelodeon, CS Mini, Mňau, TUTY
  • Pro dospělé: Leo TV, Extasy, EroXXX HD
  • Sportovní: Nova Sport 1 HD, ČT Sport HD, Sport 5
  • Slovenské: STV1 HD, STV2 HD, JOJ Family HD, Markíza International HD, LUX
  • Dokumentární: Prima Zoom HD, UP Network, KinoSvět
  • Zpravodajské: ČT 24, TA3, Praha TV, Polar
  • Hudební: Óčko, Óčko Expres, Óčko Gold, Slušnej Kanál TV, Šlágr TV
  • Zahraniční: TVP1 HD, TVP2 HD, Polsat, Super Polsat, TVN, TVN7, TV4, TV6, TVP Rozrywka, ZDF, ARD, ARTE, France 24, 1TV, BBC World News

V nabídce operátora sice v současné době chybí stanice skupin např. Eurosport, Discovery, Sport TV nebo National Geographic, ale nabídka Lepší.TV se neustále rozšiřuje. Proto není vyloučeno, že se v nabídce objeví. Poslední programovou novinkou byla stanice UP Network, která rozšířila programovou nabídku 16.8.2017.

Lepší.TV také plánuje v brzké době spustit prémiový balíček HBO – o podrobnostech Vás budeme včas informovat.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně Lepší.TV, neváhejte a ptejte se! V průběhu testování Vám je rád zjistím a zodpovím.

Written by:

Published on: 25.8.2017

Filled Under: novinky, TV Vysílání